Naiste võrkpalli Balti liiga meistriks krooniti Tartu Ülikool/Eedeni naiskond!

Naiste võrkpalli Balti liiga meistriks krooniti Tartu Ülikool/Eedeni naiskond. Ka põhiturniiri võitnud tartlannad alistasid finaalis koduseinte toel Alytus-Jotvingiai naiskonna 3:2 (25:21, 20:25, 25:21, 23:25, 15:10).

Enamikku mängust domineerinud tartlannad olid tiitlivõidule lähedal tegelikult juba neljanda geimi lõpus, kui juhtisid 20:15. Leedu klubi suutis end sealt võidelda viigini, kuid Tartu läks kohe taas kahe punktiga 22:20 juhtima. Edasi järgnes võõrustajate eksimustekaskaad ning nõnda libises võit hetkeks käest. Õnneks näidati otsustavas geimis tugevamat närvi ja kord sisse võetud eduseisul enam minna ei lubatud. Meistritiitel kindlustati esimesel matšipallil.

Tartu Ülikooli naiskond alistas poolfinaalis TTÜ/Tradhousi 3:0 (25:20, 29:27, 25:16). Ingrid Kiisk tõi võitjate parimana 15 punkti.

allikas: postimees.ee