Paarissulgede Lenne etapil selgitati parimad paarismängijad

Laupäeval 5. oktoobril 2019 toimus Tartu Ülikooli Spordihoones rahvusvahelise sulgpalliturniiri „PAARISSULED“ LENNE etapp. Võistlejad olid jagatud 4-tugevusklassi, kus osales 114 sulgpallurit Eestist ja Lätist.  Seekord panid Meistriliiga naised end proovile meeste esiliigas. Võistlus korraldas Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi.

Meistriliigas võitsid esikoha TÜASK-st Kristjan Kaljurand – Raul Käsner ja teiseks jäid klubikaaslased Mikk Järveoja-Mihkel Talts.

Esiliiga meeste ja Meistriliiga naiste ühisliigas jäid alistamatuteks Triitonist Kati-Kreet Marran-Helina Rüütel ja teise kohaga pidid leppima Kaspar Kapp (Triiton) – Mario Saunpere (Tallinn). Esiliiga naiste seas võitsid kuldsed medalid TÜASK-s harjutavad Andra-Mai Hoop ja Johanna Violet Meier ning hõbemedaliga pidid leppima Triitonist Emili Pärsim – Marelle Salu.

2.liigas võidutsesid meeste seas tartlased Ain Tiidrus-Matt Redfearn, teiseks jäid Triitoni noored Daniel Kornejev-Andrei Schmidt. Naiste seas võitsid esikoha Heli Merisalu-Emilia Shapovalova (Nõo SK/TÜASK) ning teise koha õed Annabel ja Meribel Rohtlad (Triiton).

3.liigas võitsid lõunanaabrist lätlased Maksim Dobrovolski-Janis Jaunslavietis ning teiseks jäid Triitonist Martin Liiskmann ja Jürgen Orav. Naiste seas võitsid Marian Laur-Rene Helen Saar (TÜASK) esikoha ja teiseks jäeti klubikaaslased Karolin Laud-Tuuli K. Tammaaru.

Juba käesoleval nädalavahetusel 12.-13. oktoobril toimub Tartu Ülikooli Spordihoones Eesti Noorte GP-sarja etapp sulgpalli ning järgmine Paarissulgede etapp toimub 30. novembril.

Tulemused leiab siit: http://www2.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=00B1AFB5-FB69-4D58-ADAE-5A49DA72E659

Heiki Sorge

Peakorraldaja