Edasi sisuni

Paarissulgedel selgitati paarismängu parimad

Laupäeval, 27. aprillil toimus Tartu Ülikooli Spordihoones rahvusvahelise sulgpalliturniiri “PAARISSULED” 3. etapp, kus osales 120 sulgpallurit Lätist, Venemaalt ja Eestist.

Parimad selgitati viie tugevusklassi mees-ja paarismängudes. Lisaks peeti maha Superfinaal 2-3 vastu, mille auhinnafond oli 600 eur. Superfinaalis kohtusid nimelt Meistriliiga meespaarismängu ja naispaarismängu võitjad. Lisaks võitjatele lisandus veel Kristin Kuuba (Triiton) naispaarismängijate poolele, et pakkuda põnevust. Turniiri korraldas Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi.

Meistriliiga meespaarismängu võitsid Kristjan Kaljurand/Raul Käsner (TÜASK), kes alistasid finaalis kolmes geimis seisuga 21:12; 12:21; 21:15 Karl Kert/Marcus Lõo (Veeriku Badminton). Naispaarismängus saavutasid esikoha Kati-Kreet Marran/Helina Rüütel (Triiton) ja teiseks jäid Kertu Margus/Hannaliina Piho (TÜASK). Seega Superfinaalis kohtusid Raul/Kristjan ja Kati-Kreet/Helina/Kristin, kus võitjatena väljusid seisuga 21:18 ja 21:18 Raul ja Kristjan.

SUPERFINAAL 2v3

1. koht Kristjan Kaljurand+Raul Käsner

Meistriliiga MP

1. koht Kristjan Kaljurand+Raul Käsner

Meistriliiga NP

2. koht Kertu Margus+Hannaliina Piho

Esiliiga MP

2. koht Imre Hansen+Timo Pärle

3. Liiga NP

1.koht Heili Merisalu+Emilia Shapovalova Nõo SK/TÜASK

Võistluste tulemused