Paarissulgedelt jäeti koju kaks esikohta

29.novembril 2014 toimus Tartu Ülikooli Spordihoones rahvusvahelise sulgpallivõistluse „PAARISSULED“ II etapp, kus osales 192 sulgpallurit Venemaalt, Lätist, Tšehhist ja Eesti erinevatest linnadest.

Paremad selgitati viies tugevusklassis mees- ja naispaarismängudes. Kõige rohkem pakkus huvi, kas eelmise korra A-liiga võitjad suudavad oma esikohta korrata. Tänu sellele oli oodata huvitavaid ja pingelisi vastasseise. Mõlemas finaalis läks vaja võitja selgitamiseks kolmandat otsustavat geimi. Meespaarismängus panid oma paremuse seekord maksma Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner (TÜASK) ning võtsid finaalis magusa võidu kolmes geimis (21-18; 22-24; 21-12) Heiko Zooberit ja Mikk Õunmaad (Triiton). Ka naispaarismängus ei suutnud eelmise etapi võitjad Kati-Kreet Marran ja Sale-Liis Teeasalu (Nõo SK/Triiton) esikohta kaitsta ning pidid tunnista kolmes geimis Nõo SK tüdrukute Kristin Kuuba ja Helina Rüüteli paremust (21-16; 19-21; 21-16).

B-liigas saavuatsid esikoha Marta Kaart -Marianne Haar (Triiton) ning Hendrik Neemre – Tanel Namm (Triiton). C-liiga võitjad olid Edith Rästa – Karolin Kardmaa (TÜASK) ja Vahur Jaasi Alari Lipping (Puhja SK). D-liigas võitsid poodiumi esikoha Viktoria Korobova – Laura Martinson (Triiton) ja Kunnar Kalajas – Jaan Vellemaa (Tartu). E-liiga esikohad kuulusid Kirke-Karolin Heiter -Karolyn Raudseppale (Nõo SK) ja Oleg Konchakov-Ivan Samulenkovile Venemaalt.

Võitjad liigade kaupa alustades tugevamast:

A-liiga Meespaarismäng

2 Tomas Iian Dunderdale+Markus Kivistik Nõo SK/Viimsi SK

1 Kirke-Karolin Heiter+Käroly Raudsepp Nõo SK
2 Isabel Normann+Ramona Üprus Nõo SK/TÜASK

Võistlust viis läbi Tartu Ülikooli Akadeemiline spordiklubi.