Poksi U15 ja U17 Eesti meistrivõistlustelt kaks tiitlit

Sel nädalvahetusel toimusid toimusid poksi Eesti noorte meistrivõistlused U15 ja U17 vanuseklassis. Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi pani võistlustele välja seitse poksijat, kes võitsid kokku kuus medalit.
Eesti meistrivõistlustel saavutasid TÜASK poksijad kaks Eesti meistritiitlit – tüdrukutes treener Vello Kibe õpilane Kristiina Bresovskaja (B-66kg) ja poistest treener Hannes Tamm õpilane Aleksander Pothasekov (C-75kg). Mõlemad alistasid vastase ilmse ülekaaluga esimese raundis.

Hõbemedalid said kaela treener Vello Kibe õpilased Lauris Vaagen (B-57kg) ja Mihkel Pauklin (B-60kg).

Pronksmedalile jõudsid B-60kg Hannes Tiido (treener Vello Kibe) ja B-75kg Robin Rattasep (treener Hannes Tamm), kes avapäeval võitis vastase esimeses raundis tehnilise nokaudiga. Poolfinaalis kohtus Robin kehakaalu valitseva meistriga ning pidi leppima 0:5 kaotusega.

Kennert Seene langes konkurentsist avapäeval.