Selgitati Tartu Ülikooli meistrid discgolfis!

Pühapäeval 22. mail toimusid Tartu Ülikooli lahtised meistrivõistlused discgolfis Tartu Tähtvere Puhkepargis , Dendropargi discgolfi rajal. Tudengid veetsid mõnusa pühapäevase pärastlõuna vabas õhus ja said nautida ilusat ilma.
Tartu Ülikooli meistrid selgitati kahes erinevas grupis – mehed ja naised. Meeste arvestuses lennutas kõige paremini ketast Tanel Mehine, kes tuli Tartu Ülikooli meistriks tulemusega -5. Hõbemedali võitis Silver Koni tulemusega +4. Meeste III koht selgitati välja ümbervisetega, kus Ken Kaarel Gross edestas Markus-Erik Õis’i võites pronksmedali.
Naiste arvestuses tuli Tartu Ülikooli meistriks Meril Kristi Haljand tulemusega +15. II koha saavutas Birgit Kadastik tulemusega +24 ja III koha Karina Noor tulemusega + 26.
Järgmised Tartu Ülikooli meistrid discgolfis selgitatakse aasta pärast ehk kevadel 2017!
TÜ Avatud discgolfi võistlused_Tulemused