Sisesõudmise üliõpilasmeistriteks tulid Allar Raja ja Kätlin Rebane

Laupäeval, 28. veebruaril toimusid Väike-Maarja spordihoones Eesti üliõpilaste meistrivõistlused sisesõudmises.

Parimad üliõpilased selgitati välja Eesti sisesõudmise meistrivõistluste raames. Kuna kohal oli kogu Eesti paremik eesotsas Tartu Ülikoolis Liikumis- ja Sporditeadusi õppiva Allar Rajaga, siis tasub märkida, et võistluste tase oli väga kõrge. Üliõpilaste MV-d peeti 2000m distantsil.

Üliõpilaste arvestuses registreerus võistlustele 14 meest ja 5 naist. Meeste esikolmikus võtsid kaks paremat kohta Eesti koondislast. Ülikindlalt kaitsest oma tiitlit Allar Raja (Tartu Ülikool) ajaga 5:54,0, teisele kohale tuli Kaur Kuslap (Tallinna Tehnikaülikool), kelle aeg oli 6:03.0 ning pronksmedali võitles välja Risto Uustal (Tartu Ülikool) ajaga 6:09,0.

Seoses Eesti esinumber Kaisa Pajusalu puudumisega, ei olnud naiste tase sel korral just kõige kõrgetasemelisem, kuid see eest oli konkurents mitte palju ühtlasem. Naistest oli parim Kätlin Rebane (Tartu Ülikool) ajaga 7:22,0, teise koha saavutas Marite Einland (Sisekaitseakadeemia) kelle ajaks oli 7:27,5 ja kolmanda koha sai Maarja-Liis Salumäe (Tallinna Tehnikakõgkool) ajaga 7:35,4.

Pildigalerii
Kõik tulmused