Spordiklubi sportlased ja treenerid pälvisid Tartu linna tunnustuse

Tartu linn tunnustas 2019. aasta parimaid sportlaseid ning tunnustuse said ka mitmed Tartu Ülikooli Akadeemilise spordiklubi sportlased ja treenerid.

Tartu linna 2019. aasta parimateks sportlasteks valiti juba viiendat aastat järjest vehkleja Julia Beljajeva ja teist aastat järjest sai selle tiitli veemotosportlane Rasmus Haugasmägi. Aasta noorsportlase tiitli pävisid Madis Mihkels ja Anna Gret Asi, aasta võistkonnaks nimetati Cycling Tartu jalgrattameeskond. Aasta treeneriks nimetati Üllar Põvvat ja aasta sporditeoks valiti Liikuma Kutsuva Kooli projekt.

Tartu Ülikooli Akadeemilise spordiklubi tunnustatud sportlased ja treenerid
Tartu parim noorsportlane (mees) Madis Mihkels, juhendaja Caspar Austa
Tartu parim noorsportlane (naine) Anna Gret Asi, treener Kaire Asi

Alade parimad:

Jõutõstmine – Mees Alex-Edward Raus, Naine Eliise Mikomägi, treener Peep Päll

Kergejõustik – Mees Rasmus Mägi, Naine Grit Šadeiko, treenerid Anne Mägi, Taivo Mägi,

Korvpall – Mees Kregor Hermet, treener Priit Vene, Naine Anna Gret Asi, treener Kaire Asi

Maadlus – Mees Ott Saar,  Naine Anette Traks, treener Jarek Lätt,

Kulturism – Mees Siim Savisaar, Naine Esta Pilt,

Poks – Mees Ailando Berezovski, treener Vello Kibe,

Sulgpall – Mees Kristjan Kaljurand, treener Heiki Sorge,

Võrkpall – naine Ingrid Kiisk, treener Kristjan Kais

Neinar Seli nimelise spordipedagoogi autasu sai klubi treener Rein Aule.

Treeneri tunnstuse pälvis klubi treener Vello Kibe.

Täisgalerii Tartu linna kodulehel – https://www.tartu.ee/et/uudised/tartu-tunnustas-aasta-parimaid-sportlasi