Edasi sisuni

Klubi jalgrattaspordi treeningud toimuvad Tartus (rattabaas aadressil Ujula 4, Ellingus) ja Elvas (rattabaas aadressil Puiestee 2).

Lisainfot treeningute kohta leiate klikates treeneri nimele!

Noortetreenerid on:

Caspar Austa – poisid ja tüdrukud Tartus.

Siim LepikBMX rattatrenn Tartus.

Arno Lääne  – poisid ja tüdrukud Elvas.

 

Õppemaksu info 2019/2020

Õppemaks tasutakse jooksva kuu eest arve alusel, arvele on märgitud kogu maksmiseks vajalik info. Selgitusse tuleb märkida lapse nimi ja arve number, viitenumber tuleb kindlasti märkida viitenumbri lahtrisse. Tasutud õppemaks kajastub arve maksja tuludeklaratsioonis.

JALGRATTASPORT Õppeperiood (1.09.-31.08.) sisaldab õppetegevust, vaheaegasid Õppetegevus Aastamaks Kuumaks
“AE – algettevalmistus (treeningud Tartus)” 12 kuud (sept-august) sept-august 408 € 34 €
“ÕT – õppetreening (treeningud Tartus)” 12 kuud (sept-august) sept-august 516 € 43 €
“AE- algettevalmistus (treeningud Elvas)” 12 kuud (sept-august) sept-august 348 € 29 €
“ÕT – õppetreening (treeningud Elvas)” 12 kuud (sept-august) sept-august 408 € 34 €

 

Tasudes septembris kogu õppeperioodi (september kuni august) korraga on hinnasoodustus 15% aastamaksult. Tasudes terve õppeperioodi (septembrist augustini) kahes osas (septembris ja/või märtsis) on hinnasoodustus 10% aastamaksult. Aastamaksuna on treeningute eest võimalik tasuda ühes osas ainult septembris ning kahes osas ainult septembris ja/või märtsis, soodustusega arve saamiseks tuleb ühendust võtta spordijuhiga katrin.karuauk@ut.ee.

Täiendav soodustus 10% igale lapsele, kui ühest perest osaleb spordiklubi treeningutel kaks või enam last. Soodustuse saamiseks tuleb ühendust võtta spordijuhiga.

Tasumise soodustust ja mitme lapse soodustust ei liideta, esmalt arvestatakse mitme lapse soodustus (10%) ja seejärel tasumise perioodi soodustus (15% või 10%).