Edasi sisuni

Kergejõustiku treeningud toimuvad  Tartu Ülikooli Spordihoone (Ujula 4) esinduslikus kergejõustikuhallis või sügis- ja kevadperioodil ka  Tartu Ülikooli staadionil (Staadioni 21). Kergejõustiku spordijuht:
Kadri Vernik
kadri.vernik@ut.ee
737 6858

Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi KERGEJÕUSTIKUKOOLIS viivad õppe-treeningtööd läbi 13 kergejõustikutreenerit, kliki treeneri nimel!:

Anne Mägi 

8-aastased ja vanemad poisid ja tüdrukud

Taivo Mägi 

8-aastased ja vanemad poisid ja tüdrukud

Harry Lemberg

mitmevõistluse treeningud (8-aastased ja vanemad), teivashüppele spetsialiseerumine

Tiina Torop

13-aastased ja vanemad poisid ja tüdrukud

Annabel Luuk

6-aastased ja vanemad poisid ja tüdrukud

Helger Pikk

4-5-aastased ning 8-15-aastaste poiste tervisetreeningud

UUS! Krete Junson 

7-16-aastased poisid ja tüdrukud

Šerelin Bovt

4-aastased ja vanemad poisid ja tüdrukud ning 8-15-aastaste tüdrukute tervisetreeningud (suhtlus nii eesti kui ka vene keeles)

Marika Manglus

10-aastased ja vanemad poisid ja tüdrukud

Enno Akkel

14-aastased ja vanemad poisid

Georgi Gapejev 

6-aastased ja vanemad (nii eesti kui vene keeles)

UUS! Liis Roose

3-6-aastased
poisid ja tüdrukud

Lisainfo treeningaegade kohta avaneb treeneri nimele klikates!

******************************************************************

Õppemaksu info 2020/2021

Õppemaks tasutakse jooksva kuu eest arve alusel, arvele on märgitud kogu maksmiseks vajalik info. Selgitusse tuleb märkida lapse nimi ja arve number, viitenumber tuleb kindlasti märkida viitenumbri lahtrisse. Tasutud õppemaks kajastub arve maksja tuludeklaratsioonis.

KERGEJÕUSTIK Õppeperiood (1.09.-31.08.) sisaldab õppetegevust, vaheaegasid Õppetegevus

Vaheaeg

Aastamaks

Kuumaks
AE- algettevalmistus 12 kuud (sept-august) sept-juuni juuli-august

384 €

32 €

ÕT – õppetreening 12 kuud (sept-august) sept-august

480 €

40 €

Tervisetreening 12 kuud (sept-august) sept-juuni juuli-august

384 €

32 €

 

Tasudes septembris kogu õppeperioodi (september kuni august) korraga on hinnasoodustus 15% aastamaksult. Aastamaksuna on treeningute eest võimalik tasuda ühes osas ainult septembris, soodustusega arve saamiseks tuleb ühendust võtta spordijuhiga kadri.vernik@ut.ee. Kuu kaupa tasudes rakendub õppetegevusest vabadel kuudel (vaheaeg) õppemaksu soodustus 50% kuumaksust. Vaheaja soodustus sisaldub soodustuse määras, kui kogu perioodi õppemaks tasutakse ühes osas (aastamaksega).

Täiendav soodustus 10% igale lapsele, kui ühest perest osaleb spordiklubi treeningutel kaks või enam last. Soodustuse saamiseks tuleb ühendust võtta spordijuhiga. Tasumise soodustust ja mitme lapse soodustust ei liideta, esmalt arvestatakse mitme lapse soodustus (10%) ja seejärel tasumise perioodi soodustus (15%).

Õppemaksu makstakse kogu õppeperioodi vältel, ajutine treeningutel mitteosalemine ei vabasta Õpilast õppemaksu tasumisest. Õppetegevusest vabadel kuudel õppemaksu soodustus 50% kuumaksust. Kui õpilane ei ole osalenud treeningtegevuses ühes kuus vähemalt 20 järjestikust kalendripäeva ja õpilase esindaja teavitab sellest spordijuhti kirjalikult taas esitamist võimaldavas vormis (nt tervislikel põhjustel esimesel võimalusel ja pikema reisi puhul enne reisi), on soodustus antud perioodi kuutasust 50%. Laagrite ja väljaspool õppeperioodi toimuva treeningtegevuse eest tasutakse õppemaksu täiendavalt vastavalt õppetegevuses osalemisele.

Kergejõustiku õppemaksu infoleht (.pdf)