Edasi sisuni

Sõudmise treeningud toimuvad Tartu Ülikooli Spordihoone uues sõudeergomeetrite saalis (Ujula 4) ning Emajõel.

Lisainfot treeningute kohta leiate klikates treeneri nimele!

 Priit Purge – ootavad treeningutele 11-19-aastaseid poisse ja tüdrukuid

 

Õppemaksu info 2019/2020

Õppemaks tasutakse jooksva kuu eest arve alusel, arvele on märgitud kogu maksmiseks vajalik info. Selgitusse tuleb märkida lapse nimi ja arve number, viitenumber tuleb kindlasti märkida viitenumbri lahtrisse. Tasutud õppemaks kajastub arve maksja tuludeklaratsioonis.

SÕUDMINE Õppeperiood (1.09.-31.08.)
sisaldab õppetegevust, vaheaegasid
Õppetegevus Aastamaks Kuumaks
AE – algettevalmistus 12 kuud (sept-august) sept-august

312 €

26 €

ÕT – õppetreening 12 kuud (sept-august) sept-august

384 €

32 €

 

Tasudes septembris kogu õppeperioodi (september kuni august) korraga on hinnasoodustus 15% aastamaksult. Tasudes terve õppeperioodi (septembrist augustini) kahes osas (septembris ja/või märtsis) on hinnasoodustus 10% aastamaksult. Aastamaksuna on treeningute eest võimalik tasuda ühes osas ainult septembris ning kahes osas ainult septembris ja/või märtsis, soodustusega arve saamiseks tuleb ühendust võtta spordijuhiga katrin.karuauk@ut.ee.

Täiendav soodustus 10% igale lapsele, kui ühest perest osaleb spordiklubi treeningutel kaks või enam last. Soodustuse saamiseks tuleb ühendust võtta spordijuhiga.

Tasumise soodustust ja mitme lapse soodustust ei liideta, esmalt arvestatakse mitme lapse soodustus (10%) ja seejärel tasumise perioodi soodustus (15% või 10%).