Edasi sisuni

Jõutõstmise treeningud toimuvad Tartu Ülikooli spordihoone jõusaalis ja jõutõstealal (Ujula 4). Jõutõstmise spordijuht:
Katrin Koser
katrin.koser@ut.ee
737 6307

 

 

14-19-aastaseid poisse treenib Tartu Ülikooli raskejõustiku didaktika lektor ja
2011. a. veteranide Euroopa meister jõutõstmises:
Peep Päll 

Lisainfot treeningute kohta leiate klikates treeneri nimele!

******************************************************************

Õppemaksu info 2021/2022

Õppemaks tasutakse jooksva kuu eest arve alusel, arvele on märgitud kogu maksmiseks vajalik info. Selgitusse tuleb märkida lapse nimi ja arve number, viitenumber tuleb kindlasti märkida viitenumbri lahtrisse. Tasutud õppemaks kajastub arve maksja tuludeklaratsioonis.

JÕUTÕSTMINE Õppeperiood (1.09.-31.08.) sisaldab õppetegevust, vaheaegasid Õppetegevus Vaheaeg Aastamaks Kuumaks
AE – algettevalmistus 12 kuud (sept-august) sept-juuni juuli-august

360 €

30 €

ÕT – õppetreening 12 kuud (sept-august) sept-august

432 €

36 €

 

Tasudes septembris kogu õppeperioodi (september kuni august) korraga on hinnasoodustus 15% aastamaksult. Aastamaksuna on treeningute eest võimalik tasuda ühes osas ainult septembris, soodustusega arve saamiseks tuleb ühendust võtta spordijuhiga katrin.koser@ut.ee. Kuu kaupa tasudes rakendub õppetegevusest vabadel kuudel (vaheaeg) õppemaksu soodustus 50% kuumaksust. Vaheaja soodustus sisaldub soodustuse määras, kui kogu perioodi õppemaks tasutakse ühes osas (aastamaksega).

Täiendav soodustus 10% igale lapsele, kui ühest perest osaleb spordiklubi treeningutel kaks või enam last. Soodustuse saamiseks tuleb ühendust võtta spordijuhiga. Tasumise soodustust ja mitme lapse soodustust ei liideta, esmalt arvestatakse mitme lapse soodustus (10%) ja seejärel tasumise perioodi soodustus (15%).

Õppemaksu makstakse kogu õppeperioodi vältel, ajutine treeningutel mitteosalemine ei vabasta Õpilast õppemaksu tasumisest. Õppetegevusest vabadel kuudel õppemaksu soodustus 50% kuumaksust. Kui õpilane ei ole osalenud treeningtegevuses ühes kuus vähemalt 20 järjestikust kalendripäeva ja õpilase esindaja teavitab sellest spordijuhti kirjalikult taas esitamist võimaldavas vormis (nt tervislikel põhjustel esimesel võimalusel ja pikema reisi puhul enne reisi), on soodustus antud perioodi kuutasust 50%. Laagrite ja väljaspool õppeperioodi toimuva treeningtegevuse eest tasutakse õppemaksu täiendavalt vastavalt õppetegevuses osalemisele.

Jõutõstmise õppemaksu infoleht (.pdf)