Spordikooli õpilased saavad osa võtta online treeningutest.

TÜASK pakub alates 14. detsembrist spordikooli õpilastele üldarendavaid online treeninguid. Online treeningud toimuvad perioodil 14.-22. detsember. Treeningutele on oodatud kõikide spordialade lapsed.

Tulenevalt valitsuse korraldusest ei toimu alates esmaspäevast, 14. detsembrist gruppidel kontakttreeningud (kehtib hetkeseisuga kuni 3. jaanuarini või uue korraldusteni). Lubatud on kuni 10-liikmeliste gruppide treening vabas õhus või kokkuleppel treeneriga individuaaltreening siseruumis. Täpsema info treeningute toimumise kohta edastab igale grupile oma treener.

23. detsembrist kuni 3. jaanuarini on spordikoolis vaheaeg. Juhul, kui lapse treeningplaan näeb sel perioodil siiski ette treeninguid, annab sellekohase info treener.

Online treeningud toimuvad Zoomi kaudu. Osalemiseks tuleks arvutisse või nutitelefoni tarkvara Zoom alla laadida.

Täpsem info treeningute kohta, ajakava ja link liitumiseks lisatakse jooksvalt meie kodulehele: https://sport.ut.ee/online-treeningud/