MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi kuulutab välja konkursi kuni viiele jalgratta saavutussportlasele ja ühele treeneri õppe-praktikastipendiumile kergejõustikus.

Sportlaste stipendiumid antakse välja häid sportlikke tulemusi näidanud sportlastele, kes esindavad oma võistlustegevuses Tartu Ülikooli Akadeemilist Spordiklubi ja rahvusvahelistel tiitlivõistlustel Eesti Vabariiki ning sportlikus tegevuses täidavad ausa mängu reegleid. Treenerite stipendiumi eesmärk on toetada treenerile vajalike teoreetiliste ja praktiliste oskuste omandamist. Stipendiaat kohustub stipendiumiperioodi jooksul omandama teadmisi ja oskusi Spordiklubi treeningrühmade juures Spordiklubi treenerite juhendamisel.

Stipendiumile konkureerimiseks esitada stipendiumi taotlus MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi aadressile Ujula 4, Tartu, hiljemalt 05. juuliks 2019.

Treeneri õppe- ja praktika stipendiumi statuut

Spordistipendiumi statuut

Stipendiumi taotlusvorm