Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi kuulutab välja konkursi sportlase stipendiumitele kergejõustikus, aerutamises ja jõutõstmises sportlikuks arenguks, aitamaks sellega kaasa tulevaste stipendiaatide kvaliteetse treening- ja võistlustegevuse tagamisele, valmistumisel 2017. aasta rahvusvahelisteks tiitlivõistlusteks, samuti konkursi kahe kergejõustikutreeneri õppe-praktika stipendiumile.

Sportlaste stipendiumid antakse välja häid sportlikke tulemusi näidanud sportlastele, kes esindavad oma võistlustegevuses Tartu Ülikooli Akadeemilist Spordiklubi ja rahvusvahelistel tiitlivõistlustel Eesti Vabariiki ning sportlikus tegevuses täidavad ausa mängu reegleid. Treenerite stipendiumi eesmärk on toetada treenerile vajalike teoreetiliste ja praktiliste oskuste omandamist. Stipendiaat kohustub stipendiumiperioodi jooksul omandama teadmisi ja oskusi Spordiklubi treeningrühmade juures Spordiklubi treenerite juhendamisel.

Stipendiumistatuut sportlastele:
lisa 1 (1-4 PO-32-11) spordistipendiumi statuut (14 10 2014)

Stipendiumistatuut treenerile:
lisa 1 (1-4 PO-31-11) õppe- ja praktikastipendiumi statuut

Stipendiumitaotlus:
stipendiumi taotlus

Stipendiumile konkureerimiseks esitada stipendiumi taotlus MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi aadressile Ujula 4, Tartu, hiljemalt 30. detsembriks 2016.