MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi kuulutab välja konkursi ühele kergejõustiku treeneri õppe-praktikastipendiumile, kuni kahele korvpalli noortetreeneri õppe-praktikastipendiumile ning kuni kahele käsipalli saavutussportlasele.

Treenerite stipendiumi eesmärk on toetada treenerile vajalike teoreetiliste ja praktiliste oskuste omandamist. Stipendiaat kohustub stipendiumiperioodi jooksul omandama teadmisi ja oskusi Spordiklubi treeningrühmade juures Spordiklubi treenerite juhendamisel.

Sportlaste stipendiumid antakse välja häid sportlikke tulemusi näidanud sportlastele, kes esindavad oma võistlustegevuses Tartu Ülikooli Akadeemilist Spordiklubi ja rahvusvahelistel tiitlivõistlustel Eesti Vabariiki ning sportlikus tegevuses täidavad ausa mängu reegleid.

Stipendiumile konkureerimiseks esitada stipendiumi taotlus MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi aadressile Ujula 4, Tartu, hiljemalt 30. september 2020.

Treeneri õppe- ja praktika stipendiumi statuut

Spordistipendiumi statuut

Stipendiumi taotlusvorm