Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi kuulutab välja konkursi sportlase stipendiumitele kergejõustikus ja treeneri õppe-praktikastipendiumile kergejõustikus ning jalgrattaspordis.

Sportlaste stipendiumid antakse välja häid sportlikke tulemusi näidanud sportlastele, kes esindavad oma võistlustegevuses Tartu Ülikooli Akadeemilist Spordiklubi ja rahvusvahelistel tiitlivõistlustel Eesti Vabariiki ning sportlikus tegevuses täidavad ausa mängu reegleid. Treenerite stipendiumi eesmärk on toetada treenerile vajalike teoreetiliste ja praktiliste oskuste omandamist. Stipendiaat kohustub stipendiumiperioodi jooksul omandama teadmisi ja oskusi Spordiklubi treeningrühmade juures Spordiklubi treenerite juhendamisel.

Stipendiumi taotlemiseks palume esitada esitada avaldus MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubile (aadress Ujula 4, Tartu) hiljemalt 07. jaanuar 2019.

Treeneri õppe- ja praktika stipendiumi statuut

Spordistipendiumi statuut

Stipendiumi taotlusvorm