Edasi sisuni

Stopper taaskäivitus sügisest uue hooga!

Stopper on läinud sellel sügisel käima hea lennuga ning koostöö tähe all. 

TÜ ASK Fitnessklubiga on Stopperi kohvik loonud meeldiva koostöö, mille raames on mõlema osapoole siht suunatud teadliku toitumise peale pakkudes uudseid ja mugavaid lahendusi. Oleme lisanud populaarsematele toodetele menüüs kalorsuse info, mida pidevalt täiendame, et sportlased ning treenerid oleksid veelgi teadlikumad söödud toidu kogusest ning sealt saadava energia hulgast.

Sportlased saavad nüüd soovi korral juba enne treeningut Stopperist läbi käia ja valida tellimuslehelt sobiv eine, mille nad peale treeningut ilma ooteajata toidupakina kaasa haarata saavad. Uus teenus lükkub käima alates esmaspäevast, 17.oktoobrist ning tellimuslehe valik uueneb iga kuu tagant. Oktoobri lõpuni kehtiv tellimusleht näeb välja selline:

Stopperi Tellimusleht Oktoober

Samuti 17. oktoobril käivitub TÜ ASKi ja TÜ ASKi Fitnessklubi liikmetele Stopperis teinegi uuendus. Sellest sügisest on kohvik alustanud koostööd SIS-iga ning lisanud oma tootevalikusse ja menüüsse mitmesuguseid SISi head-paremat sisaldavat. Alates esmaspäevast on meie maja liikmetel võimalik oma treeningusse panustada senisest veelgi soodsamalt, kuna kogu SISi valik, v.a. smuutid, on kogu hooaja lõpuni liikmekaardi ettenäitamisel -10%.

Spordiklubi tänab omalt poolt Stopperit meeldiva koostöö eest ning soovitab kõigil maja külastajatel trennijärgset või, miks mitte, -eelset näljasööstu lahendada just meie fuajees asuvas kohvikus.