Edasi sisuni

Tartu linn ja ülikool tähistasid vastuvõtuga meie võrkpallinaiskonna edu

24. aprillil korraldasid Tartu Ülikooli rektori kohusetäitja Tõnu Lehtsaar ja Tartu linnapea Urmas Klaas ülikoolis ühise vastuvõtu Tartu Ülikool/Eeden võrkpallinaiskonnale, et tänada ja tunnustada neid selle hooaja väga heade saavutuste eest.

Andrei Ojametsa juhendamisel kulges TÜ/Eedeni naiskonna hooaeg üle ootuste edukalt. Naiskond oli pidurdamatu nii Balti liigas kui kodustel meistrivõistlustel. Käesoleva hooaja kolmest suurest karikast võideti kõik kolm – Eesti karikavõistlused, Balti liiga ja Eesti meistrivõistlused. Seejuures oli Eesti meistrivõistluste finaalseeria kolmandas mängus saavutatud 3:0 võit TTÜ/Tradehouse´i üle eriti magus, kuna viimati võitis Tartu naiskond Eesti meistritiitli 22 aastat tagasi, kui 1996. aastal jõudis esikohani Tartu Popsport.

„See, millega tüdrukud hakkama said, on märkimisväärne saavutus. Neiud, kes suudavad ühendada tipptasemel sportimise ja kõrgkooliõpingud, on julgustavaks eeskujuks tulevastele üliõpilastele, kes tahavad samuti ülikooliõpingute kõrvalt jätkata heal tasemel sportimist,” kiitis naiskonna liikmeid Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi juhatuse esimees Harry Lemberg.

allikas: Tartu Ülikool, ww.ut.ee

Fotod: Andres Tennus/Tartu Ülikool