Edasi sisuni

Tartu sulgpallurid näitasid kodusel GP-etapil taset

21.-22.aprillil 2018 toimus Tartu Ülikooli Spordihoones Eesti GP-sarja 5.etapp sulgpallis, kus osaleb 159 sulgpallurit: Soomest, Rootsist, Indiast ja Eesti erinevatest klubidest. Parimad selgitati neljas tugevusklassis ja viies erinevas mänguliigis. Laupäeval mängiti eelringid ja pühapäeva oli finaalide päralt. Kokku peeti 236 kohtumist 14.sulgpalliväljakul ja keskmiseks mängu pikkuseks kujunes üle 28 minuti. Iga meistriliiga finaali eel toimus ka publikule ennustusvõistlus. Võistlust korraldas Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi ja viis läbi Heiki Sorge.

Meistriliiga meespaarismängu finaali võitsid kindlalt Raul Käsner/Kristjan Kaljurand kahes geimis Mikk Õunmaa/Mihkel Taltsi (Triiton/TÜASK)  seisuga 21:11 ja 21:13. Naispaarimängu finaal kujunes kolmegeimiliseks, kus oma paremuse panid maksma Sale-Liis Teesalu/Kätlin Lattik alistades seisuga 21:18; 17:21 ja 21:14 Hannaliina Piho/Sigrid-Laura Moora. Segapaarismängus võitsid esikoha Kristjan Kaljurand/Hannaliina Piho. Naiste üksikmängus saavutas Hannaliina Piho teise koha.

Esiliigas segapaarismängus võitsid Sten Rääbis/Sale-Liis Teesalu (Triiton/TÜASK).

3.liigas meestepaarismängus saavutas Tregert-Gustav Värv koss Kristofer Oliver Sokk-ga (Triiton) 2.koha.