Edasi sisuni

Tartu Ülikool naases SELLi mängudelt 7 medaliga

19. kuni 21. maini toimusid Riias 33. SELLi mängud, kus Tartu Ülikooli esindas 29-liikmeline delegatsioon. Kokku võideti 7 medalit: üks kuld, neli hõbedat ja kaks pronksi.

Edukaim Tartu Ülikooli sportlane oli Tiidrek Nurme, kes võitis kuldmedali 1500m jooksus ajaga 3:49:39.

Hõbemedaleid võideti kokku neli. 400m jooksus võitis hõbeda Liis Roose ajaga 56,64, naistemaadluse 75kg kaalukategoorias oli 2. koha vääriline Anette Traks. Jõutõstmises saavutasid teise koha naiste + 63 kg arvestuses Ekaterina Grigoreva (120+82,5+125=327,5 kg) ning meeste +120 kg arvestuses Maksim Grigorev (225+175+250=650 kg)

Võistkondliku kolmanda koha ning pronksmedali saavutasid Marilin Mättik, Laura Johanna Mattis, Kirsi Pruudel ja Kelli Marie Jaama 4x100m teatejooksus. Kreeka-rooma maadluse 66kg kaalukategoorias jäi Ott Saar jagama 3.-4. kohta.

Rannavõrkpalli paarismängus jõudsid Juudit Kure-Pohhomov ja Kaisa Karjane 4. kohale ning Anna Zadorožnaja jaTuule Treiberg jäid jagama 5.-8. kohta.

Tartu Ülikooli eest võisteldi veel orienteerumises ning meeste võrkpallis.

Järgmised Soome-Eesti-Läti-Leedu tudengite sportmängud „SELL Games 2018“ toimuvad siinsamas Tartus!