Tartu Ülikool on talijalgpalli meister

Pika alagrupiturniiri kokkuvõtteks toimus 6. detsembril Tallinnas talijalgpalli meistrivõistluste finaalturniir, kus kohtusid neli elagrupiturniiride parimat võistkonda. Talijalgpalli meistriks tuli Tartu Ülikooli esindus.

Poolfinaalides kohtusid omavahel Tartu Ülikool ja Tallinna Tehnikaülikool. Mäng oli põnev ja lahtine, kuid lõpuks võitis siiski Tartu Ülikool seisuga 4:2. Teises poolfinaalis kohtusid omavahel Tallinna Tehnikakõrgkool ja TÜ Pärnu Kolledž. Mäng oli tasavägine ning lõppes viigiga 0:0. Finaali pääseja selgitati välja penaltiseerias. Paremaks osutus TÜ Pärnu Kolledž kes võitis seeria seisuga 3:2.

Kolmanda koha mängus kohtusid Tallinna Tehnikakõrgkool ja Tallinna Tehnikaülikool. Sarnaselt alagrupimängudele võitis ka seekord omavahelise kohtumise Tallinna Tehnikakõrgkool seisuga 9:2.

Finaalis kohtusid Tartu Ülikool ja TÜ Pärnu Kolledž. Mängu võitis seisuga 2:0 Tartu Ülikool.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Martin Naggel (TÜ). Parima väravavahi tiitli sai Sander Susi (TTK) ning suurima väravaküti tiitel läks Alar Arulale (TÜ Pärnu Kolledž) 18 väravaga.

Tulemused

Pildigalerii