Tartu Ülikool osales EASL aastapäevaturniiril Pärnus.

Pärnus peeti traditsiooniline Eesti Akadeemilise Spordiliidu aastapäevaturniir kõrgkoolide õppejõududele ja töötajatele. Lisaks kõrgkoolidele olid võistkonnad välja pannud Tallinna, Tartu ja Pärnu linnavalitsused. Kohal olid ka Helsingi Ülikooli võrkpallurid.
Tartu Ülikooli esindus osales viiel alal – naiste võrkpallis, males, lauatennises, sõudeergomeetritel ja korvpalli vabavisetel. Esikoht saavutati naiste võrkpallis, kus naiskond ei loovutanud vastastele ühtegi mängu- ega geimivõitu. Väga edukalt esindasid Tartu Ülikooli maletajad, kus saavutas Siim Kanep esikoha ja Toivo Hinrikus III koha. Lisaks võideti esikoht võistkondlikus arvestuses.
Naiste lauatennises jõudis finaali Kristiina Kopli, kes pidi küll finaalmängus tunnistama Tallinna linnavalitsuse esindaja paremust, kuid TÜ-le tubli II koht.
Naiste sõudeergomeetritel jõudis esikolmikusse TÜ esindaja Mari Nurklik, kes põnevas võistluses 0,1 sekundilise paremusega saavutas III koha.
Esikolmikukoha tõi TÜ-le ka Kristi Vink naiste arvestuses korvpalli vabavisetes.
Üldarvestuses võitis ühtlaselt esinenud Sisekaitseakadeemia võistkond, kes edestas nii Tallinna Tehnikaülikooli kui Eesti Maaülikooli. Esikolmikule kohe järgnes Tartu Ülikool. EASL aastapäevaturniirist võttis osa kokku 13 asutust.