Tartu Ülikooli spordihoone ja staadion on suletud kuni eriolukorra lõpuni

Lähtudes riigis kehtestatud eriolukorrast ning soovides tõkestada koroonaviiruse levikut, on Tartu Ülikooli spordihoone ja staadion suletud kuni riigis kehtestatud eriolukorra lõpuni ehk esialgu 1. maini.

Palume pidevalt jälgida Tartu linna (www.tartu.ee) ning riiklikke infokanaleid (www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus), kuna olukord võib kiiresti muutuda. Koroonaviiruse vältimise juhiseid täiendatakse pidevalt.

—-

The University of Tartu sports hall is closed until the end of emergency situation

Due to the emergency situation in Estonia declared by the Government and with the aim of preventing the further spread of the coronavirus, the University of Tartu sports hall and stadium is closed until the end of emergency situation (estimated 1 May).

We advise to follow the webpage of city of Tartu (www.tartu.ee/en) and the Health Boards webpage (www.terviseamet.ee/en/covid19) for updated info and guidance.