Tartu Ülikooli tudengid osalesid SELL mängudel Soomes.

13-15. mail toimusid Soomes Tamperes rahvusvahelised üliõpilaste võistlused XXXII SELL mängud. Sel aastal võttis mängudest osa 10 erinevat riiki, tudengid 63 erinevast ülikoolist. Enamus osalejaid olid SELL maadest (Soome, Eesti, Läti, Leedu), kuid üsna suured delegatsioonid olid ka Hiinast, Venemaalt ja Saksamaalt.
Tartu Ülikooli esindas SELL mängudel sel aastal 18 sportlast, kes osalesid kergejõustikus, sulgapallis, orienteerumises ja meeste võrkpallis. Kõige säravad tulemused tulid kergejõustikus, kus saadi kokku 5 poodiumi kohta. Maarja Kalev saavutas naiste 100 m sprindis I koha, Liis Roose 400 m jooksus II koht, Kelli Marie Jaama 100 m tkj II koht, Teele Treier kõrgushüppes II koht ja võistkondlikult võideti 4x100m jooksus II koht. Orienteerumises olid parimad tulemused naiste sprindis Marili Zimmermann 5. koht ja meeste klassikadistantsil Rimmo Rõõm samuti 5. koht. Meeste võrkpallivõistkond jõudis 8. kohale 12 võistkonna seast.
Tänud kõigile Tartu Ülikooli esindajatele hea võistluse eest ning uute võistlustulemusteni järgmisel aastal SELL mängudel Riias 19.-21 mai 2017.