Krete Junsonist sai Rahvusvahelise Kergejõustikuliidu lektor

Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi kergejõustikutreener Krete Junson läbis edukalt 14.-19. maini IAAF-i korraldatud kergejõustikulektorite koolituse „Coaches Education and Certification System Level 1 Lecturer Course“ ning  omab peale praktilise ja teoreetilise eksami sooritust CECS Level 1 lektori staatust. See annab Kretele õiguse viia läbi nii Eesti siseseid kui rahvusvahelisi koolitusi treeneritele, kes tegelevad kuni U16 vanuseklassi lastega. Krete Junsoni kergejõustikutreeningutesse TÜ spordihallis on oodatud kõik 4-aastased ja vanemad poisid ja tüdrukud, rohkem infot treeningute kohta leiad siit. Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi õnnitleb noort treenerit ning soovib tuult tiibadesse!