Tartu Ülikooli võrkpallinaiskond kaitses üliõpilaste meistrivõistluste tiitlit

Laupäeval toimusid Eesti Maaülikoolis Spordihoones Eesti üliõpilaste meistrivõistlused võrkpallis. Nagu ka eelmisel aastal, ei olnud ka tänavu Tartu Ülikooli naiskonnale vastast.

Finaalis kohtusid turniiri jooksul ainult võite tunnistanud Tartu Ülikool ja Tallinna Tehnikaülikool. Kristjan Kaisi hoolealused Tartu Ülikoolist näitasid aga kindlamat mängu, alistasid vastase 2:0 (21-16, 21-15).

Meestes arvestuses sai kindla võidu taaskord Tallinna Tehnikaülikool. Tartu Ülikooli meeskond saavutas viienda koha.

Tartu Ülikooli naiskonda kuulusid: Ingrid Kiisk, Juudit Kure-Pohhomov, Annabel Huik, Mari Arak, Liis Noormets, Mona Marandi, Laura Luik, Kreete Pärtelpoeg, Anna Ulst, Carlotta Põdra, Liisa Soomets, Helena Lemmats.
Treener: Kristjan KaisTartu Ülikooli meeskonda kuulusid: Jaan Kristjan Kaasik, Robert Sepp, Kristo Karp, Magnar Salei, Verner Läll, Ott Sääsk, Ilja Lobossok, Tanel-Martin Tambek.
Treener: Mart Naaber

Foto autor: Renno Reitsnik