Edasi sisuni

2017.a. tasuta suvised lastetrennid erinevatel aladel!

Ehkki nii mõnedki spordialad on suveks trennid lõpetanud, ei tähenda see, et aktiivsete huvidega lapsed tegevust vaid kodust otsima peaks. Suvi on hea aeg oma ampluaad hoopis laiendada!
Selleks on meil spordiklubis välja pakkuda mitmete alade lastetrennid, mis uutele liitujatele tasuta ja pakuvad head võimalust uusi spordialasid proovida ning sõpru leida. Etteregistreerumine ei ole proovimiseks vajalik (kui ei ole just teisiti öeldud)!

Kergejõustik

TÜ ASK tublid kergejõustiklased Krete Junson ja Kertu Roose korraldavad 2006-2010 sündinud lastele kergejõustikutreeninguid. Oodatud on nii varasemad trenniskäijad, kelle treeningud suveks pausi tegid, kui ka uued spordisõbrad.
Trennid toimuvad TÜ staadionil kolm korda nädalas, E, T ja N kell 10.30, halva ilma korral TÜ spordihoones ning on uutele huvilistele esimese kuu jagu tasuta. Trennid toimuvad kogu suve ning sügiselgi on võimalik soovi korral grupiga jätkata. 

 

Jalgrattasport

Treener Caspar Austa käe all treeniva grupiga saavad augustikuus liituda kõik uued 8- kuni 12-aastased rattahuvilised poisid-tüdrukud. Trennid toimuvad esmaspäeviti, teisipäeviti ja kolmapäeviti kell 16.00 Tähtvere spordipargis BMX raja juures. Augustikuus on trennides osalemine tasuta!

Korvpall

BC Tartu Korvpallikool korraldab juulikuus avatud treeninguid, kuhu on oodatud kõik kooliealised korvpallisõbrad. Trennid toimuvad 3. – 21. juulini igal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel kell 11.00 treenerite René, Raido ja Reinu käe all TÜ spordihoones. Kohtumiseni pallisaalis!

Augustis korraldab korvpallikool ka tasuta linnalaagri päris uutele korvpallisõpradele sünniaastatega 2006-2011. 22. – 25. augustil toimuvad trennid iga päev kell 18-19 TÜ spordihoones, kus õpitakse korvpalli põhitõdesid ja veedetakse lõbusalt aega.
Registreeri siin!

Sportvõimlemine

Vana nimega riistvõimlemine on põnev spordiala, kus lapsed saavad arendada igakülgset atleetlikkust ning harjutada põnevaid trikke. Juulikuus kutsub sportvõimlemine 5- kuni 12-aastaseid lapsi ala proovima tasuta – liituda saab juba treeniva grupiga, kus jagub tähelepanu igaühele ning ülesanded jagunevad tasemele vastavalt. Treeningutele ootame lapsi kaks korda nädalas: teisipäeviti ja reedeti kell 14-16 aadressil Jakobi 5.

NB! Seoses suure huviga palume kindlasti eelregistreerida treener Edgar Stepanjani telefonil 555 44 101.

Sulgpall

Sulgpall korraldab tasuta treeningud augustikuus linnalaagrite vormis. 7- kuni 11-aastaseid lapsi ootab treener Helen Klaos 22.-24. ja 29.-31. augustil kell 16.00 TÜ spordihoones. Trennid kestavad tund aega ja on mõeldud nii päris algajatele kui ka juba sulgpalliga kokku puutunutele.

Rühmvõimlemine

Ehkki rühmvõimlemisel ei ole suvel päris tasuta trennikuud, on võimelmishuvilistel piigadel võimalik liituda linnalaagriga. Kahes vanuseklassis toimuvad neli päeva kesvad laagrid on tasulised ning toimuvad juulikuus. Laagrisse on vajalik etteregistreerimine, mida saab teha aadressil maris.kallus@gmail.com. Kogu vajalik info on olemas laagri flaieril!

 

 

 

Trennisaalis kohtume!