Teeme koos teiste spordiklubidega maailmale ringi peale

Kutsume sind võtma vastu koolivaheaja väljakutset, mille käigus selgitame välja, milline Eesti spordiklubi läbib 19. aprillist kl 00.00 kuni 25. aprillini kl 23.59 käies või joostes kõige rohkem samme. Võitjaks saab spordiklubi, kelle sammude koondtulemus on kõige suurem.

Võistlusel võivad osaleda kõik väljakutse vastu võtnud klubid: nende liikmed, lapsevanemad, toetajad ja muu kogukond.

Kaotada ei ole midagi, kuid võita on väga palju:

• kümme aastat pikem elu,
  • ühiselt veedetud aeg oma pereliikme või sõbraga värskes õhus,
  • klubi auhind,
  • kogu võistluse üldauhind.

Võistlusest võtavad osa Spordiklubi Nord, kes on ühtlasi väljakutsuja; Audentese Spordiklubi, Rae Spordikool, Tallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi, Tartu JK Tammeka ja Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi.

Väljakutse vastuvõtmiseks – laadi App Store’ist või Google Playst alla Yumuuvi tasuta äpp,

• registeeri ennast Yumuuvi kasutajaks,
  • sisesta enda väljamõeldud isiklik kasutaja parool,
  • sisesta ettevõtte koodiks võistluse unikaalne kood MAAKERA,
  • vali toode või teenus, mille abil soovid oma liikumist Yumuuviga siduda: Fitbit, Polar, Google Fit, Apple Health jne,
  • vali seadetest klubi, mille esindaja soovid olla ja kelle kontole hakkavad sinu sammud kogunema.

Klubideülese peaauhinnana on Hansapost välja pannud Garmin GPS Vivoactive 4s spordikella, mille omanikuks saab kõigi klubide peale enim samme kogunud võistleja. Lisaks selgitab iga klubi kõigi osavõtjate vahel loosi teel välja enda võitja. Auhinnasaajad teevad klubid teatavaks hiljemalt 29. aprillil 2021.

Naudime liikumist ja selgitame välja parima spordiklubi!

Kolm, kaks, üks, start!