Edasi sisuni

Jalgrattaspordiga tegeletakse Spordiklubis saavutusspordi, noortespordi ja harrastusspordi tasemel.

Tartu jalgrattaspordihuvilistel on võimalus liituda Caspar Austa rattatreeningute grupiga täiskasvanutele! Treeningud toimuvad 3 korda nädalas E, K ja N kell 18:00-19:30. Rohkem infot treener Caspar Austalt caspar20@hot.ee või tel. 51 84 892. Oodatud on igal tasemel huvilised, suvel soodushinnad: kuu maksumus vaid 20€!

Samuti on võimalik liituda Arno Lääne treeninggrupiga Elvas. Treeneri tel. 519 35 213


******

2017. aasta TÜASK hooaja parimad saavutussportlased on Caspar Austa ja Tea Lang:

  • Caspar Austa on 2017.a. Eesti meister talikrossis, MTB sarja võitja, Estonian Cup`i 2. ja Tartu Rattamaratoni 3. koht. Caspar Austa kaitses talikrossi Eesti meistritiitlit ka 2018. aastal!
  • Tea Lang on 2017. a. Euroopa meister Cyclokrossis veteranide vanuseklassis, jõudis veteranide MM-l W50-54 eraldistardis 15. ja grupisõidus 22. kohale, Eesti MV kriteeriumis N-Eliit 3.kohale.

Noortest on esikohale jõudnud M14 vanuseklassis võistlev Madis Mihkels (Eesti Meister nii kriteeriumis, temposõidus, grupisõidus kui talikrossis) ja Oskar Lehto BMX rattakrossis (M10 vanuseklass).

Jalgrattasportlaste eesmärgkideks on hea esinemine Eesti meistrivõistlustel, Eesti noortemeistrivõistlustel ning teistel eesti Jalgratta Liidu võistlussüsteemi kuuluvatel võistlustel (Saaremaa Velotuur, Tartu Rattamaraton, Estonian Cup sarivõistlused jne).

Iga-aastaselt korraldab klubi Elva rattamaratoni, mis 2018. aastast kuulub taas Estonian Cup võistlussarja.

Treenerid – Arno Lääne, Caspar Austa

Jalgratas N Mae LangJalgratas M Caspar Austa

 

Jalgrattasporti toetavad: