Edasi sisuni

Sulgpalliga tegeletakse Spordiklubis saavutusspordi, harrastusspordi ja noortespordi tasemel. Kõikides gruppides on huvi ala vastu väga suur.

Saavutussportlaste seas suuremate saavutuste eest hoolitsevad põhiliselt meestest Raul Käsner, Kristjan Kaljurand,  Mikk Järveoja ning Hannaliina Piho.

Spordiklubi sportlased on konkurentsivõimelised Eesti meistrivõistlustel ja Eesti Noorte meistrivõistlustel, ning Eesti Seeniorite meistrivõistlustel, samuti kuuluvad klubi nii noored kui ka täiskasvanud sulgpallurid Eesti koondistesse.

2017.a. klubi parim sulgpallur oli meestest Raul Käsner (Eesti Meister M paarismängus, GP 1. koht M paarismängus, Euroopa MK-etapi “Yonex Latvian International 2017” 1. koht M paarismängus) ja naistest Hannaliina Piho (GP 1. üksikmängus ja N paarismängus, Eesti Juuniorite MV kolm 3.kohta (üksikmängus, T- ja segapaarismängus), Euroopa Juuniorite karikaetapi 2. koht segapaarismängus). Treener Heiki Sorge.

2018. aasta treening- ja võistlusperioodil on traditsiooniliselt planeeritud korraldada Eesti Sulgpalliliidu võistluskalendrisse kuuluvad noorte- ja täiskasvanute GP sarja osavõistlused ning rahvusvaheline, kolmest etapist koosnev, tugevakoosseisuline võistlussari „Paarissuled”.

Saavutussportlaste treeninguid juhendab Heiki Sorge.

Treeneri kontakt:

Heiki Sorge:
Tel. 56 463 609
Omab EOK vanemtreeneri (EKR 6) kutset.

Sulgpalli_EMV2016

 

Sulgpalli toetavad: