TÜ ASK andis üle 2016/2017 õppeaasta stipendiumid

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi annab iga õppeaasta alguses välja stipendiume silmapaistvaid tulemusi näidanud alla 23-aastastele noorsportlastele, kes on arvatud Tartu Ülikooli 1. aasta üliõpilasteks (kõrghariduse esimesele astmele või magistriõppesse) ja esindavad võistlustegevuses Tartu Ülikooli Akadeemilist Spordiklubi. Ühe stipendium suurus õppeaasta kohta on 2000 €.
Alanud õppeaastal 2016/2017 hindas komisjon spordistipendiumi vääriliseks kuus noorsportlast: Kaarel Ernits: kergejõustik (kõrgushüpe), Arstiteaduskond, Ben-Ruuben Kaljuvee: kergejõustik, Kehaline kasvatus ja sport; Doris Park: korvpall, Informaatika; Nele Laurimaa: korvpall, Meditsiiniteaduste valdkond füsioteraapia; Anette Traks: maadlus, Kehaline kasvatus ja sport; Joosep Karlson: aerutamine, Kehaline kasvatus ja sport.

Soovime stipendiaatidele edu õpinguteks Tartu Ülikoolis ning suuri saavutusi spordirindel!

stipendiaat2016

Joosep Karlson, pildil surumas kätt juhatuse esimehe Harry Lembergiga, käis oma stipendiumi ametlikult vastu võtmas veidi varem.