TÜ ASK-is alustab uus sõudetreener!
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubis hakkab käesolevast õppeaastast klubi saavutussportlasi sõudmises juhendama uus sõudetreener Priit Purge. Lisaks tippsportlastele soovib treener asuda üles töötama üliõpilassportlaste gruppi ja viia meie üliõpilassport uuele tasemele.

Priit Purge on Tartu Ülikooli vilistlane ja töötaja, kes omab doktorikraadi liikumis- ja sporditeaduste erialal (2006, Tartu Ülikool), väitekiri “Performance, mood state and selected hormonal parameters during the rowing season in elite male rowers”. Lisaks on Priit Purge korraldanud Eesti Sõudeliidu rahvusvahelisi seminare. Ta on Eesti Sõudeliidu Kohtunike komisjoni esimees alates 2013. aastast, 2-kordne Eesti meister sõudmises ja avaldanud üle 50 teadustrükise.

Senine sõudetreener Heigo Tiidemaa jätkab TÜ ASK-i juures oma nõu ja jõu jagamist vabatahtlikuna. Täname Heigot tehtud töö eest ja soovime edu kõigis edasistes väljakutsetes. Uuele treenerile soovime jõudu ja jaksu ning suuri sportlikke saavutusi!