TÜ ASK kogus heategevuslike võistlustega Lastefondile 1589 eurot!

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi korraldas juba traditsiooniks saanud heategevuslikku jõuluvõistlust kergejõustikus. Esimene võistluspäev toimus laupäeval 16. detsembril, mis pakkus võimalust võistelda kergejõustiklastel U14 ja noorematel. Teine võistluspäev toimus esmaspäeval 18. detsembril, mil osa võtsid U16 ja vanemad noorsportlased. Kokku osales 610 sportlast.

Igas vanusegrupis võtsid sportlased mõõtu kolmel erineval alal – kahel jooksualal ja kaugushüppes. Võistlema tuldi lähedalt ja kaugemalt, Tartust, Tartumaalt, üle kogu Eesti ja isegi naaberriigist Lätist. Meeleolukastest võistluspäevadest võttis osa kokku 610 kergejõustiklast. Nooremate võistluspäeval said kõik osavõtjad lisaks võistlusrõõmule kaasa ka väikese kingikoti nagu jõuluajale kohane.

Jõuluvõistluse peamise eesmärgi kõrval, milleks on võistlusvõimaluste loomine kergejõustiklastele, sai klubi ka kaasa aidata annetuste kogumisega TÜ kliinikumi lastefondile. Nimelt läks mõlema päeva osavõtutasu heategevuse eesmärgil TÜ Kliinikumi Lastefondile. Tartu Ülikooli Akadeemilisel Spordiklubil oli heameel anda kokku kogutud 1589 eurot üle TÜ Kliinikumi Lastefondile.

Suur tänu toetajatele: Tartu Ülikool, Saku Õlletehas, Sportland, Nike, Premia, Tupla, Kultuurkapital, Tagurpidi maja, Kalev, Karni, Õue Mängud, Salvest, Kommipomm, Puitlelu, Enekun OÜ ja Ahhaa.

Aitäh kõigile, kes tulid osalema ning kõigile kohtunikele ja abilistele, kes tegid ära nii suure töö. Osalejaid tuli tõesti oodatust rohkem võrreldes eelmise aastaga.

TULEMUSED

16.12.2017 Heategevuslik jõuluvõistlus