TÜ ASK kogus heategevusliku jõuluvõistlusega Lastefondile 1832 eurot!

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi korraldas tänavu juba traditsiooniks kujunenud heategevuslikku jõuluvõistlust kergejõustikus. Kogu osavõtutasu läks annetusena Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile.

Kui pühapäeval, 16. detsembril olid võistlustules U14 ja nooremad, siis päev hiljem võtsid mõõtu U16 ja vanemad sportlased. Ülla eesmärgi nimel võistles kahel päeval kokku koguni 643 erinevas vanuses spordisõpra. Tartusse tuldi heategevuslikule võistlusele üle kogu Eesti ning stardis olid isegi lõunanaabrid Lätist. Nii koguti rõõmsas meeleolus üheskoos võisteldes Tartu Ülikooli Lastefondile 1832 eurot.

Suur tänu kõigile toetajatele: Balbiino, Dada FUN, KUMA, Wooch, LapiButiik, Kommipomm, Meemeistrid, Politsei- ja Piirivalveamet, Spordimuuseum, Laura Sirelpuu, Ingella, Maiasmokk, Ahhaa, Sportland, Tagurpidi Maja, Marjamaa talu, Petrone Print, Loodusvägi, Viv`s Chrochet, Andri-Peedo Talu, Avita kirjastus, PTI.

Aitäh osalejatele ning suur kummardus ka kõigile kohtunikele ja abilistele, kes tegid ära suure töö!