Edasi sisuni

TÜ ASK maadlejad tõid Tallinn Openilt kaks medalit!

Spordiklubi maadlejad osalesid nädalavahetusel Euroopa suurimal maadlusturniiril Tallinn Open 2017 ja saavutas suurepäraseid tulemusi.. Osales 27 riiki ja orienteeruvalt 2100 sportlast.

Alfred Mägi saavutas kehakaalus -100kg vanuseklassis 2000-2001 3. koha 16 sportlase hulgas, kellest enamus välisriikidest. Esimesed kolm vastast, valgevenelase, eestlase, tuneeslase, võitis Alfred järjest ära, kuid kaotus tuli vastu võtta Leedu koondislaselt. Selle tulemusega sai ta alagrupis teise koha ja jõudis pronksi kohtumisele, milles kohtus endast märgatavalt tugevama konkurendiga , kes alistas Eesti koondise valitseva Eesti meistri. Alfred maadles pronksi kohtumisel väga südikalt, taktikaliselt hästi ja võitis pingelise kohtumise punktidega 2:1. Pronks!

Anette Traks saavutas kehakaalus -69 kg samuti pronksi. Enne finaale võitis ta pingelises kohtumises Venemaa sportlast seisuga 3:0, kaotas teel finaali Valgevene esinumbrile maailmas, kes on Euroopa Top 10 maadleja ja 5-kordne medalist tiitlivõistustel – igati võimas vastane. Pronksikohtumises õnnestus võita seisuga 1:1 Venemaa sportlast. Taktikaliselt õnnestus tal oma aktiivsusega suruda vastane kaitsesse ja viimase punkti saamisega oligi Anette teinud oma parima tulemuse sellel aastal. Olles oma kaalu edukam Eesti naimaadleja on ta taas kursil teenimaks pääsu EM ja MM võistlustele Eesti koondises!

Rainer Grosberg saavutas kehakaalus -66 kg kreeka-rooma maadluses 32 sportlase hulgas 24. koha ja vabamaadluses 18 sportlase hulgas 9. koha.

Palju õnne kõigile maadlejatele ning nende treenerile Jarek Lätile!