TÜASK jõuluvõistlusega abistati TÜ Kliinikumi Lastefondi

Ka sel aastal korraldas Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi juba traditsiooniks saanud jõuluvõistlust kergejõustikus. Esimene võistluspäev toimus kolmapäeval 9. detsembril, mis pakkus võimalust võistelda kergejõustiklastel B, A, J, T võistlusklassis. Teine võistluspäev toimus pühapäeval 13. detsembril, mil osa võtsid C , D, E vanuseklassi noorsportlased.

Igas vanusegrupis võtsid sportlased mõõtu kolmel erineval alal – kahel jooksualal ja kaugushüppes. Võistlema tuldi lähedalt ja kaugemalt, Tartust, Tartumaalt, üle kogu Eesti ja isegi naaberriigist Lätist. Meeleolukastest võistluspäevadest võttis osa kokku 354 kergejõustiklast. Nooremate võistluspäeval said kõik osavõtjad lisaks võistlusrõõmule kaasa ka väikese kingikoti nagu jõuluajale kohane.

Jõuluvõistluse peamise eesmärgi kõrval, milleks on võistlusvõimaluste loomine kergejõustiklastele, sai klubi ka kaasa aidata annetuste kogumisega TÜ kliinikumi lastefondile. Nimelt läks mõlema päeva osavõtutasu, mis oli sportlasele 1 euro, heategevuse eesmärgil TÜ Kliinikumi Lastefondile. Tartu Ülikooli Akadeemilisel Spordiklubil oli heameel anda kokku kogutud 346 eurot üle TÜ Kliinikumi Lastefondile.

Äitäh kõigile, kes tulid osalema ja koos sellega tegid ühe väikese heateo!

TÜ ASK jõuluvõistlus lastele | 13.12.2015

Posted by Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi on 16. detsember 2015. a.

TÜ ASK jõuluvõistlus noortele | 09.12.2015

Posted by Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi on 16. detsember 2015. a.