Edasi sisuni

TÜASK koolivaheaja väljakutse

TÜASK võttis vastu SK Nord väljakutse ning osaleb koos Tartu Tammeka, TalTech SK, Audentese SK ja SK Nordiga koolivaheaja väljakutses.

⚡️ Eesmärk:
Olla koolivaheajal võimalikult aktiivne ja liikumises. Sellega peletame eemale eriolukorrast tekkinud rutiini ning naudime kevadet värskes õhus.

⚡️ Kõige tähtsam:
Liikudes tuleb järgida eriolukorra reegleid (2+2) ja arvestada teistega!

⚡️ Väljakutse olemus:
Selgitame välja, millise spordiklubi kogukond läbib väljakutse kestuse jooksul kõndides või joostes kõige rohkem kilomeetreid. Arvesse läheb klubi Endomondo kontol oleva väljakutsega liitunud kogukonna koondtulemus.

⚡️ Kuidas osaleda:
1. Loo endale Endomondo konto või logi sisse olemasolevasse
2. Liitu TÜASK väljakutsega, vajutades JOIN nuppu.
3. Kui lähed jooksma või kõndima, ava Endomondo telefonirakendus, vali treeninguks vastavalt kõndimine (Walking) või jooksmine (Running) ning alusta treeningut. Liikumise lõppedes lõpeta ka Endomondo treening. Kui kasutad spordikella, siis pead eelnevalt siduma oma kella Endomondo süsteemiga. Lähemalt saad abi siit – https://support.endomondo.com/hc/en-us/categories/203978868-Connect-and-Share
4. Sinu tulemus lisatakse automaatselt TÜASK kogukonna koondtulemuse hulka.
5. Väljakutse algab 20. aprillil kell 12:00 ning lõpeb 26. aprillil kell 18:00. Arvesse lähevad vaid selle ajaperioodi sees läbitud kilomeetrid.

⚡️ Auhind:
Au on osaleda. Lisaks loosib klubi väljakutse lõppedes oma osalejate vahel välja AS Jalajälg poolt välja pandud Nike liikumisjalanõud ning spordiklubi enda auhindu.

Näitame kõigile, et meie spordiklubi on sel vaheajal kõige aktiivsem ning üheskoos kogume kõige enam kilomeetreid!