Edasi sisuni

TÜASK lauatennisistid olid edukad Tartu meistrivõistlustel!

Tartu linna Noorte Meistrivõistlused lauatennises toimusid 7. märtsil 2020. a Turu tn spordimajas, kus TÜASK lauatennisistid näitasid häid tulemusi.

TÜASK sportlastest tuli kolmekordseks meistriks Triinu Vaher, kes saavutades esikohad N 17 klassi üksikmängus, paarismängus koos Arabella Amelia Leppiku ja segapaarismängus koos Janno Järvega.

Janno Järve sai II koha  juunioride klassi üksikmängus, I koha paarismängus koos Oskar Kurvitsaga ja esikoha segapaarismängus. Meeste klassis Jannole sel korral 4.koht ja meeste paarismängus koos Mart Paega III koht.

Kõige nooremate M 9 kassi poistest saavutas tubli II koha Uku Rumm.

Tüdrukute N 11 kassi  võitjaks tuli Lisanna Põder, kes paarismängus koos Hanna Pihuga saavutasid III koha.

Tüdrukute N 13 klassis saavutas I koha Arabella Amelia Leppik, II koha Hanna Pihu ja III koha Rebecca Bellen .

M 13 klassis saavutas II koha Aapo Põder ja III koha Kaspar Lehtsaar.