TÜASK maadlejad osalesid Soome ja Eesti meistrivõistlustel!

2016.aasta Eesti juunioride meistrivõistlused vaba- ja naistemaadluses toimusid 22.-23.01.2016.a. Soomes Porvoos koos Soome juunioride meistrivõistlustega.

Tartu Ülikooli Akadeemilist Spordiklubi esindasid Jarek Lätt’i õpilased vabamaadluses Rainer Grosberg ja naistemaadluses Anette Traks.

Rainer Grosberg saavutas kehakaalus -66 kg vabamaadluses Eesti meistrivõistluste arvestuses 3.koha ja üldkokkuvõttes 4.koha. Kahes esimeses matšis alistas Rainer oma vastased efektsete seljavõitudega ja jõudis poolfinaali.Teel finaali poolfinaalis pidi tunnistama pingelises matšis soomlase paremust. Ja kolmanda neljanda koha matšis jäi tasavägises kohtumises alla Kuldkaru maadlejale.
Anette Traks oli üldaarvestuses viies ja Eesti meistrivõistluste arvestuses teine.Kaotused tulid ainult soome maadlejatelt ja Eesti maadlejatega kahjuks ta ei saanudki maadelda,selline oli siis kahjuks seekordne loos.

Kokkuvõttes tõid TÜASK maadlejad koju Eesti meistrivõistluste arvestuses hõbe- ja pronksmedali!