TÜASKi poksijad pidasid Limbažis sõprusmatše

Tartu Ülikooli Akadeemilise spordiklubi poksitreeneri Vello Kibe õpilased käisid nädalavahetusel Läti linnas Limbažis sõprusmatšidel.

Limbaži järve randa üles seatud poksiringis toimunud matše jälgis ilusal suveõhtul ligi sajapealine publik. Poksijad olid kohale tulnud Riiast, Jekabpilsist, Valkast, Tartust ja kohaliku poksiklubi poisid.

Peamiselt 2005. aastal sündinud poistega Lätti sõitnud treeneri Vello Kibe sõnul oli tegemist väga õnnestunud käiguga. „Sel kevadel jäi B vanuseklassi Eesti meistrivõistlused ära ja võibolla peetakse nüüd sügisel tagantjärgi. Seega oli väga hea, et saime Limbažis natuke jälle kogemust juurde ja küllaltki suure publiku ees poksida. Lätis on poksihuvilisi päris palju ja matšidele elati kaasa. Kindlasti oli see kõikidele meie poistele hea kogemus ja treeningutele vaheldus,“ sõnas Kibe.

Poksiõhtu ilusaimad ja kindlamad võidud võtsid TÜASKi poksijad Hannes Tiido ja Mihkel Pauklin. Erinevates kombinatsioonides sõprusmatše pidasid veel Ailando Beresovski, Jaan Bresuuski, Kenert Seene ja Lauris Vaagen. Kahjuks ei leidunud vastaseid meie poksitüdrukutele Kristina Bresovskajale ja Piret Tirrandile.