Ülikooli staadionil peeti heategevuslik jalgpalliturniir

Vahel paluvad TÜ ASKi abi ürituste korraldamisel ja inimesed ja organisatsioonid, kes pole meiega otseselt seotud, kuid kel üllas eesmärk. Täpselt nii läks oktoobri lõpus toimunud heategevusliku jalgpalliturniiriga, mis peeti 22. oktoobril Ülikooli staadionil.

Tartu Ülikooli Rahvusvahelised tudenisaadikud (International Student Ambassadors) karraldasid tänavu heategevuslikku turniiri esimest korda ning olid võtnud eesmärgiks raha koguda MTÜ Vahtramägi lastekodule Mäe. Ehkki ilm oli oktoobri lõpus juba küllalt kõle ja tuuline, osales üritusel viis meeskonda – The Beast, LiverFool, FC Jõgeva Wolves II, Yellow Jackets ja FC AASE.

Turniir osutus lõpuks väga võistlushimuliseks ja põnevaks, kuid võidukatena tulid välja FV Jõgeva Wolves II liikmed, kes lõpetasid kuldmedalitega! Teiseks mängis end The Beast ja pronksi sai FC AASE.

Tänu kõigile toetajatele ja sponsoritele õnnestus ISA-l lastekodu toetuseks koguda 113.5€. Tartu Ülikooli Akadeemilisel Spordiklubil on rõõm olla olnud sedasorti head tegeva üritusega seotud ning kindlasti tervitame sarnaseid üritusi edaspidigi!