Edasi sisuni

Värskelt remonditud TÜ Spordihoones toimus Eesti GP-sarja III etapp sulgpallis

5. ja 6. jaanuaril toimus värskelt remonditud Tartu Ülikooli Spordihoones Eesti GP-sarja III etapp sulgpallis, kus osales ligi 200 sulgpallurit: Soomest, Rootsist, Inglismaalt ja Eestist. Parimad selgiati neljas tugevusklassis ja viies erinevas mänguliigis. Kasutusel oli koguni 14 sulgpalliväljakut. Võistlust korraldas Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi. Nimetatud võistlus oli viimaseks koduseks jõukatsumuseks enne 1.-3.veebruaril toimuvateks EMV-ks ning selle nädala toimuvaks EM-etapiks Tallinnas “YEI”.

Meistriliiga meesüksikmängu finaalis kohtusid Raul Must (ToSK) ja Karl Kert (Veeriku Badminton), kus oma paremuse panima maksma Must ja võitis kahes geimis 21:15; 21:11. Naisüksikmängu esikoha võitis kindlalt Kristin Kuuba ja teise kohaga pidi leppima Kati-Kreet Marran (mõlemad Triiton). Meespaarismängus läks võitja selgitamiseks finaalis vaja kolme geimi. Esimeses geimis said oma mängu hästi käima Mihkel Talts/Mikk Õunmaa (TÜASK/Triiton) ja võitsid seisuga 21:12, siis ärkasid Raul Käsner/Kristjan Kaljurand(TÜASK) ning enam sõnaõigust vastastele ei andnud ja võitsid kaks geimi vastavalt 21:10; 21:16 ja koos sellega ka esikoha. Naispaarismängu finaalis võitsid Triitonist Kristin Kuuba/Helina Rüütel oma klubikaaslasi Kati Kreet Marra/Liisa-Lotta Tannik kahes geimis. Segapaarismängus saavutas Kristin Kuuba oma kolmanda esikoha koos klubikaaslase Mihkel Laanesega, võites finaalis geimidiga (21-19; 21-11) TÜASK-I segapaari Kristjan Kaljurand/Hannaliina Piho.