Edasi sisuni

Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi tegevusvaldkonnad:

  • Eri tasandeil toimiva spordialase tegevuse arendamine.
  • Tingimuste tagamine Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna õppe- ja teadustöö läbiviimiseks.
  • Õppe- ja spordihoonete ning rajatiste haldamine ja arendamine.
  • Ettevõtluse korras teenuste osutamine.

KLUBI SPORDITEGEVUS

Tartu Ülikooli Akadeemilises Spordiklubis saab trenni teha 20-l erineval spordialal erinevatel tasemetel.

1. Saavutusspordiga tegelevad Eesti meistriliigasse kuuluvad võistkonnad (näiteks Tartu Ülikooli korvpallimeeskond, TÜ/Eeden võrkpallinaiskond ja TÜ/Kalev korvpallinaiskond). Lisaks kuuluvad siia kategooriasse teiste alade sportlased, kes on konkurentsivõimelised nii Eestis kui rahvusvahelisel tasemel.

2. Noorsportlastele pakub spordiklubi Spordikool võimalust tegeleda 11 erineva alaga. Klõpsates paremal asuval märkel “Spordikool” leiate nii treeningajad, treenerite kontaktid kui nimekirjad juba sporti tegevatest noortest.

3. Harrastussporti on oodatud tegema kõik, kel huvi tervislike eluviiside vastu. Spordiklubi pakub 15 erinevat spordiala, mille hulgast endale meelepärane leida.

Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi teenused:

Fitness-klubi – pakub oma liikmetele ühtse teenuse paketina erinevaid aeroobikatreeninguid, jõusaali ja sõudeergomeetrite kasutamist ning kergejõustikuhalli soojenduseks ja lõdvestuseks. Täpsemat infot vaata Fitness-klubi alt.

Harrastussport – sobib sulle siis kui soovid harrastada konkreetset spordiala. Võimalik valida 15 erineva spordiala vahel. Treeningtöö toimub kindlatel kellaaegadel 1-3 korda nädalas, konkreetse treeneri juhendamisel. Sobib iga treeningtasemega inimesele. Täpsemat infot vaata Harrastusspordi alt.

Spordikool – sobib lastele ja noortele vanuses 4 – 18 eluaastat. Valida saab 14 spordiala vahel. Treeningud toimuvad kindlatel kellaaegadel 2-4 korda nädalas. ‘Treeningkavad on akrediteeritud, täpsemat infot saad Spordikooli alt.

Saavutussport – Tartu Ülikooli Akadeemilises Spordiklubis treenitakse ning võisteldakse kuueteistkümnel erineval spordialal. Täpsemat infot loe Saavutusspordi alt.

Võistluste ja spordiürituste korraldamine – Täpsem info Hinnakirjad alt.

Spordirajatiste, ruumide ja spordivahendite rent – Täpsem info Hinnakirjad alt.

Reklaampindade üür – Täpsem info Hinnakirjad alt.