TÜASKi jõutõstjad tulid lamades surumise EMV-lt korraliku medalisaagiga

Jõutõstmine

Õppelepingut sõlmima
 • Üldinfo

  Jõutõstmine koosneb kolmest alast: kükk, lamades surumine ja jõutõmme. Jõutõstmisel on kaasatud erinevad lihased üle kogu keha, mis muudab keha tugevamaks ja kiiremaks. Nii arenevad ka üldised sportlikud võimed. 

  Jõutõstmise treeningud 14-19-aastastele poistele ja tüdrukutele toimuvad Tartu Ülikooli spordihoone jõusaalis ja jõutõstealal (Ujula 4).

 • Õppemaks

  Tase Treeningud Aasta tasu Kuutasu
  AE  2-3 x nädalas 456 € 38 €
  ÕT 4-6 x nädalas 540 € 45 €

  • AE – algettevalmistus
  • ÕE – õppetreening
  • Õppeperiood (1.09.-31.08.) sisaldab õppetegevust, vaheaegasid

  Õppemaks tasutakse jooksva kuu eest arve alusel, arvele on märgitud kogu maksmiseks vajalik info. Selgitusse tuleb märkida lapse nimi ja arve number, viitenumber tuleb kindlasti märkida viitenumbri lahtrisse. Tasutud õppemaks kajastub arve maksja tuludeklaratsioonis.

  Tasudes septembris kogu õppeperioodi (september kuni august) korraga on hinnasoodustus 15% aastamaksult. Aastamaksuna on treeningute eest võimalik tasuda ühes osas ainult septembris, soodustusega arve saamiseks tuleb ühendust võtta spordijuhiga. Kuu kaupa tasudes rakendub õppetegevusest vabadel kuudel (vaheaeg) õppemaksu soodustus 50% kuumaksust. Vaheaja soodustus sisaldub soodustuse määras, kui kogu perioodi õppemaks tasutakse ühes osas (aastamaksega).

  Täiendav soodustus 10% igale lapsele, kui ühest perest osaleb spordiklubi treeningutel kaks või enam last. Soodustuse saamiseks tuleb ühendust võtta spordijuhiga. Tasumise soodustust ja mitme lapse soodustust ei liideta, esmalt arvestatakse mitme lapse soodustus (10%) ja seejärel tasumise perioodi soodustus (15%).

  Õppemaksu makstakse kogu õppeperioodi vältel, ajutine treeningutel mitteosalemine ei vabasta Õpilast õppemaksu tasumisest. Õppetegevusest vabadel kuudel õppemaksu soodustus 50% kuumaksust. Kui õpilane ei ole osalenud treeningtegevuses ühes kuus vähemalt 20 järjestikust kalendripäeva ja õpilase esindaja teavitab sellest spordijuhti kirjalikult taas esitamist võimaldavas vormis (nt tervislikel põhjustel esimesel võimalusel ja pikema reisi puhul enne reisi), on soodustus antud perioodi kuutasust 50%. Laagrite ja väljaspool õppeperioodi toimuva treeningtegevuse eest tasutakse õppemaksu täiendavalt vastavalt õppetegevuses osalemisele.

Treenerid
 • Peep Päll (EKR7) Peep Päll (EKR7)
  Treeningud 14-19-aastastele toimuvad (algusaeg vastavalt tasemele kokkuleppel treeneriga):
  • E 15.00-18.15
  • K 15.00-18.15
  • R 15.00-18.15
  • L kokkuleppel treeneriga 10.30-12.30 või võistlused

  Telefon 511 71 44 / e-mail peep.pall@ut.ee

POOD.SPORT.UT.EE

Spordiklubi vabaaja varustus
Alade võistlusvarustus
ICONFIT dieedi- ja tervisetooted
Meened
Mütsid
Kotid