Multisport

Õppelepingut sõlmima
 • Üldinfo

  Multisport on ainulaadne treening <b>1.-4. klassi poistele ja tüdrukutele </b>, mis ühendab kaheksat spordiala – kergejõustik, maadlus, jalgrattasport, lauatennis, poks, sportvõimlemine, sulgpall, korvpall ning suviti ÜKE laager. Multispordis on lapsel võimalik proovida erinevaid spordialasid enne, kui konkreetsele alale spetsialiseeruvad.

  Usun, et selline treening paneb lapsed liikuma, arendab mitmekülgsust ja hoiab rõõmu sportimisest,” muljetas multisporti proovinud kiiruisutaja Saskia Alusalu.

  Kõikide gruppide treeningud toimuvad  kolm korda nädalas ja paralleelselt õpetatakse kolme spordiala, igaüks neist toimub üks kord nädalas.

  Treeningud õppeaastal 2022/2023

  Multispordi I ja II aasta grupp (1.-2. klass) 

  • Esmaspäeviti kell 15.00-16.00 kergejõustik treener Šerelin Bovt
  • Kolmapäeviti  kell 15.00-16.00 BMX Tähtvere spordipargis treenerid Kristina Kapajeva ja Henry Närap
  • Reedeti kell 15.00-16.00 sportvõimlemine treener Hans Christjan Lilles

  Multispordi III  ja IV aasta grupp (3.-4. klass)

  • Esmaspäeviti kell 16.00-17.00 maadlus treener Anette Traks
  • Kolmapäeviti  kell 16.00-17.00 BMX Tähtvere spordipargis treenerid Kristina Kapajeva ja Henry Närap
  • Reedeti kell 16.00-17.00  lauatennis treener Rainer Valo
 • Õppemaks

  Tase Treeningud Aasta tasu Kuutasu
  AE 2-3 x nädalas 480 € 45 €

  • AE – algettevalmistus
  • ÕE – õppetreening
  • Õppeperiood (1.09.-31.08.) sisaldab õppetegevust, vaheaegasid

  Õppemaks tasutakse jooksva kuu eest arve alusel, arvele on märgitud kogu maksmiseks vajalik info. Selgitusse tuleb märkida lapse nimi ja arve number, viitenumber tuleb kindlasti märkida viitenumbri lahtrisse. Tasutud õppemaks kajastub arve maksja tuludeklaratsioonis.

  Tasudes septembris kogu õppeperioodi (september kuni august) korraga on hinnasoodustus 15% aastamaksult. Aastamaksuna on treeningute eest võimalik tasuda ühes osas ainult septembris, soodustusega arve saamiseks tuleb ühendust võtta spordijuhiga katrin.koser@ut.ee. Kuu kaupa tasudes rakendub õppetegevusest vabadel kuudel (vaheaeg) õppemaksu soodustus 50% kuumaksust. Vaheaja soodustus sisaldub soodustuse määras, kui kogu perioodi õppemaks tasutakse ühes osas (aastamaksega).

  Täiendav soodustus 10% igale lapsele, kui ühest perest osaleb spordiklubi treeningutel kaks või enam last. Soodustuse saamiseks tuleb ühendust võtta spordijuhiga. Tasumise soodustust ja mitme lapse soodustust ei liideta, esmalt arvestatakse mitme lapse soodustus (10%) ja seejärel tasumise perioodi soodustus (15%).

  Õppemaksu makstakse kogu õppeperioodi vältel, ajutine treeningutel mitteosalemine ei vabasta Õpilast õppemaksu tasumisest. Õppetegevusest vabadel kuudel õppemaksu soodustus 50% kuumaksust. Kui õpilane ei ole osalenud treeningtegevuses ühes kuus vähemalt 20 järjestikust kalendripäeva ja õpilase esindaja teavitab sellest spordijuhti kirjalikult taas esitamist võimaldavas vormis (nt tervislikel põhjustel esimesel võimalusel ja pikema reisi puhul enne reisi), on soodustus antud perioodi kuutasust 50%. Laagrite ja väljaspool õppeperioodi toimuva treeningtegevuse eest tasutakse õppemaksu täiendavalt vastavalt õppetegevuses osalemisele.

POOD.SPORT.UT.EE

Spordiklubi vabaaja varustus
Alade võistlusvarustus
ICONFIT dieedi- ja tervisetooted
Meened
Mütsid
Kotid