Multisportlased esindasid klubi maadlusvõistlustel

Multisport

Õppelepingut sõlmima
 • Üldinfo

  Multisport on ainulaadne treening 1.-4. klassi poistele ja tüdrukutele, mis ühendab kaheksat spordiala – kergejõustik, maadlus, jalgrattasport, lauatennis, poks, sportvõimlemine, sulgpall, korvpall ning suviti ÜKE laager. Multispordis on lapsel võimalik proovida erinevaid spordialasid enne, kui konkreetsele alale spetsialiseeruvad.

  Usun, et selline treening paneb lapsed liikuma, arendab mitmekülgsust ja hoiab rõõmu sportimisest,” muljetas multisporti proovinud kiiruisutaja Saskia Alusalu.

  Mõlema multispordi grupi treeningud toimuvad  kolm korda nädalas ja paralleelselt õpetatakse kolme spordiala, igaüks neist toimub üks kord nädalas.

  Treeningud õppeaastal 2023/2024

  Päev Sept Okt Nov Dets
  E Maadlus Maadlus Maadlus Maadlus
  K Kergejõustik Kergejõustik Kergejõustik Kergejõustik
  R BMX ratas BMX ratas Lauatennis Lauatennis

   

  Multisport grupp I (1.-2. klass) 2023/2024:

  • Esmaspäeviti kell 15.00-16.00 maadlus, treener Anette Traks (september-detsember)
  • Kolmapäeviti kell 15.00-16.00 kergejõustik (sisetrenn), treener Šerelin Bovt (september-nov). Detsembrist alates treener Jakob Ristimets.
  • Reedeti kell 15.00-16.00 lauatennis, treener Rainer Valo (november-märts).

  Multisport grupp II (3.-4. klass) 2023:

  • Esmaspäeviti kell 16.00-17.00 maadlus, treener Anette Traks (september-detsember)
  • Kolmapäeviti  kell 16.00-17.00 kergejõustik (sisetrenn), treener Šerelin Bovt (september-nov). Detsembrist alates treener Jakob Ristimets.
  • Reedeti kell 16.00-17.00 lauatennis, treener Rainer Valo (november-märts).
 • Õppemaks

  Tase Treeningud Aasta tasu Kuutasu
  AE 2-3 x nädalas 480 € 45 €

  • AE – algettevalmistus
  • ÕE – õppetreening
  • Õppeperiood (1.09.-31.08.) sisaldab õppetegevust, vaheaegasid

  Õppemaks tasutakse jooksva kuu eest arve alusel, arvele on märgitud kogu maksmiseks vajalik info. Selgitusse tuleb märkida lapse nimi ja arve number, viitenumber tuleb kindlasti märkida viitenumbri lahtrisse. Tasutud õppemaks kajastub arve maksja tuludeklaratsioonis.

  Tasudes septembris kogu õppeperioodi (september kuni august) korraga on hinnasoodustus 15% aastamaksult. Aastamaksuna on treeningute eest võimalik tasuda ühes osas ainult septembris, soodustusega arve saamiseks tuleb ühendust võtta spordijuhiga katrin.koser@ut.ee. Kuu kaupa tasudes rakendub õppetegevusest vabadel kuudel (vaheaeg) õppemaksu soodustus 50% kuumaksust. Vaheaja soodustus sisaldub soodustuse määras, kui kogu perioodi õppemaks tasutakse ühes osas (aastamaksega).

  Täiendav soodustus 10% igale lapsele, kui ühest perest osaleb spordiklubi treeningutel kaks või enam last. Soodustuse saamiseks tuleb ühendust võtta spordijuhiga. Tasumise soodustust ja mitme lapse soodustust ei liideta, esmalt arvestatakse mitme lapse soodustus (10%) ja seejärel tasumise perioodi soodustus (15%).

  Õppemaksu makstakse kogu õppeperioodi vältel, ajutine treeningutel mitteosalemine ei vabasta Õpilast õppemaksu tasumisest. Õppetegevusest vabadel kuudel õppemaksu soodustus 50% kuumaksust. Kui õpilane ei ole osalenud treeningtegevuses ühes kuus vähemalt 20 järjestikust kalendripäeva ja õpilase esindaja teavitab sellest spordijuhti kirjalikult taas esitamist võimaldavas vormis (nt tervislikel põhjustel esimesel võimalusel ja pikema reisi puhul enne reisi), on soodustus antud perioodi kuutasust 50%. Laagrite ja väljaspool õppeperioodi toimuva treeningtegevuse eest tasutakse õppemaksu täiendavalt vastavalt õppetegevuses osalemisele.

POOD.SPORT.UT.EE

Spordiklubi vabaaja varustus
Alade võistlusvarustus
ICONFIT dieedi- ja tervisetooted
Meened
Mütsid
Kotid