Leia endale sobiv rühmatreening

Jooks
Jõud
Venitus

JJV on treening jooksuhuvilistele või ka muul viisil üldfüüsilist treeningut nautivatele inimestele.

Ringtreening
poksisaalis

Intensiivne intervallmeetodil põhinev ringtreening poksisaalis

Ringtreening
jõusaalis

Tund treeneriga jõusaalis

Bodypump

Les Mills BodyPump on jõutreening muusika saatel, kus kasutatakse kangi, lisaraskusi ja step-platvormi.

Käed
Kõht
Tuhar

Kaasahaarav rühmatreening lihasvastupidavuse- ja toonuse arendamiseks ning sobib hästi jõusaali asendustreeninguks

Bodyattack

Les Mills BodyAttack on 55-minutiline kõrge pulsisagedusega vastupidavustreening, mis on inspireeritud erinevatest kergejõustiku harjutustest

NTC Strength

Üldkehaline rühma treening, mis on inspireeritud spordist ja tippsportlaste poolt kasutatavatest harjutustest

Bosu ja jõud

Intervalltreening, mis koosneb vaheldumisi BOSU pallil sooritatavatest kombinatsioonidest ja kogu keha hõlmavatest jõuharjutustest

Pilatese võimlemine

Funktsionaalne keha ja meele treening, mis põhineb Joseph Pilatese meetodil ja selle kaasaegsel rakendamisel.

Seljatreening

Rahuliku treeningu eesmärgiks on tugevdada lülisammast toetavaid lihaseid ning selle abil vähendada seljavalude tekkimist

Bootcamp

Ülesehituselt lihtne, kuid intensiivne tund, milles tehakse harjutusi kükkidest kätekõverdusteni.

Jumping

PROFI batuutidel intensiivne ja põnev dünaamiline fitnessitreening, kust saab korraliku power-laksu.

Zumba

Zumba on vaheldust pakkuv ja lõbus treening, mis on üles ehitatud ladina-ameerika tantsudele.

Easy Step

Treeningtunni liikumine toimub stepipingil ning lisaks tehakse lõpus harjutusi korsetilihaste tugevdamiseks

Bodybalance

Keha ja meele treening, kus tehakse rahuliku muusika saatel mitmesuguseid liikumisi ja harjutusi, mis põhinevad jooga, tai chi ja pilatese tehnikatel.

Jooga

Rahulik organismi äratav ja hingamisele keskenduv tund.

55+ treening

Rahuliku treeningu eesmärgiks on osalejate lihasmassi ja liigesliikuvuse säilitamine ning südame-veresoonkonna tervise parandamine.

BodyArt

BodyArt harjutused ühendavad jõu, painduvuse ja tasakaalu.

Jooga-Pilates

Jooga-Pilates on tund, kus põimuvad Pilatese põhiidee - tugilihaste jõud ja jooga paindlikkus.

Move&Tone

Tunni esimene pool on liikuv, teises tehakse jõuharjutusi. Tund sobib kõigile.

Jooks Jõud Venitus

Treener: Ragnar Rooba
Jõud ja lihas

Jooks Jõud Venitus

JJV on treening jooksuhuvilistele või ka muul viisil üldfüüsilist treeningut nautivatele inimestele. Eriti heaks treeninguks on see neile, kes soovivad alustada või tegeleda harrastaja tasemel jooksutreeningutega ning soovi korral valmistuda võistlusteks. Treeningrühma eesmärk on jooksuvormi parandamine läbi teadliku treeningu ja teha seda koos toredate treeningkaaslastega.

Käed Kõht Tuhar

Treener: Kadri kriisa
Jõud ja lihas

Käed Kõht Tuhar

Kaasahaarav rühmatreening lihasvastupidavuse- ja toonuse arendamiseks . Sobib hästi jõusaali asendustreeninguks. Seeriatena töötatakse läbi erinevad lihasgrupid ning varieerides raskusi on võimalik nii lihast kasvatada kui ka seda lihtsalt vormis hoida.

NTC Strength

Treener: Marlene Altmäe
Jõud ja lihas

NTC Strength

Nike Training Club on üldkehaline rühmatreening, mis on inspireeritud spordist ja tippsportlaste poolt kasutatavatest harjutustest. Süsteem, mis on välja töötatud Nike parimate treenerite poolt, julgustab teadlikumalt treenima ning väärtustama puhkuse ning lihashoolduse olulisust treeningprotsessis.

Ringtreening jõusaalis

Treener: Margit Laev
Jõud ja lihas

Ringtreening jõusaalis

See on tund treeneriga jõusaalis, mis on sobilik nii algajast tervisespordi harrastajatele kui ka edasijõudnud treenijale. Põhiosa toimub “jaamades” ja sooritades harjutusi nii üla- kui alakehale.

Les Mills BodyPump

Treenerid: Stanislav Žurbenko ja Kristi Liikvart
Jõud ja lihas

Les Mills BodyPump

Jõutreening muusika saatel, kus kasutatakse kangi, lisaraskusi ja step-platvormi. Treeningus osalejad seisavad silmitsi üha uute väljakutsetega, suurendades ühtlasi oma lihasjõudu. Tunniajase kangitreeningu käigus töötatakse kõigi suurte lihaspartiide arendamise kallal. Ise valite kangi raskuse nii, et stimuleerida keha saavutama üha paremaid tulemusi.

Bosu ja jõud

Treener: Margit Laev
Lihtsalt trimmi

Bosu ja jõud

Tund on intervalltreeningu põhimõttel üles ehitatud ja koosneb vaheldumisi lihtsatest BOSU pallil sooritatavatest kombinatsioonidest, ja kogu keha hõlmavatest jõuharjutustest.

Zumba

Treener: Deana Mikkel
Lihtsalt trimmi

Zumba

Zumba on vaheldust pakkuv ja lõbus treening, mis on üles ehitatud ladina-ameerika tantsudele nagu merengue, salsa, cumbia, reggaeton, samba jne. See tund sobib kõigile, ka neile, kes varem pole tantsuga kokku puutunud.

55+ treening

Treener: Ave Kängsepp
Trimmi keha ja vaim

55+ treening

Rahulik treening, mille eesmärgiks on osalejate lihasmassi ja liigesliikuvuse säilitamine ning südame-veresoonkonna tervise parandamine. Kõik harjutused sooritatakse rahulikus tempos. Treeningut juhendab füsioterapeut, kes kohandab harjutused igaühe individuaalsetest vajadustest lähtuvalt.

Ringtreening poksisaalis

Treener: Hannes Tamm
Koordinatsioon & võhm

Ringtreening poksisaalis

Intensiivne intervallmeetodil põhinev ringtreening poksisaalis. Lisaks keharaskusega harjutustele on treeningul kasutusel erinevad treeningvahendid nagu hantlid, hüpitsad, köied, sangpommid jne. Selle 60minutilise treeningu käigus saab mõnusalt koormust kogu keha!

Boot Camp

Treener: Kadri Kriisa
Koordinatsioon & võhm

Boot Camp

Ülesehituselt lihtne, kuid intensiivne tund, milles tehakse harjutusi kükkidest kätekõverdusteni. Armu ei anta kellelegi ja läbi saavad töötatud kõik lihased.

Les Mills BodyAttack

Treener: Kadri Kriisa
Koordinatsioon & võhm

Les Mills BodyAttack

Kõrge pulsisagedusega vastupidavustreening, mis on inspireeritud erinevatest kergejõustiku harjutustest nagu põlvetõste ning mitmed hüpped ja liikumised, et arendada kiirust, jõudu ja vastupidavust. Tunnis näitab treener nii lihtsamaid kui ka raskemaid harjutuste versioone.

Jumping

Treener: Helena Hildunen
Koordinatsioon & võhm

Jumping

Jumping on intensiivne ja põnev dünaamiline fitnessitreening, kust saab korraliku power-laksu.Treeningut viiakse läbi spetsiaalselt välja töötatud PROFI batuutidel. Jumping on kombinatsioon aeglastest ja kiiretest hüpetest, traditsiooniliste aeroobika sammude variatsioonidest, dünaamilisest kiirus-ning jõuspordielementidest. Harjutuste mitmekesisus tagab kogu keha tugevdamise.

Move & Tone

Treener: Marit Rauk
Lihtsalt trimmi

Move&Tone

Tunni esimene pool on liikuv, kuid pulss hoitakse aeroobses tsoonis ning sammukombinatsioon on lihtne. Tunni teises pooles keskendutakse lihasvastupidavuse arendamine, kasutatakse ka erinevaid treeningvahendeid. Tund sobib hästi ka alustavale treenijale.

Easy Step

Treener: Kadri Kriisa
Lihtsalt trimmi

Easy Step

Treeningtunni liikumine toimub stepipingil ning lisaks tehakse tunni lõpus harjutusi korsetilihaste tugevdamiseks. Sammukombinatsioon on lihtne ja tantsuline.

Stretching

Treener: Margit Laev
Trimmi keha ja vaim

Stretching

Väga rahulik tund, kus venitame kõiki peamisi lihasgruppe. Tund vähendab lihaspingeid, parandab liikuvust ja painduvust. Sobib suurepäraselt kõigile (ka meestele). Treeningriietus võiks olla mugav ja piisavalt soe, et aeglaselt harjutusi sooritades külm ei hakkaks. Oleme sokkides või paljajalu.

Seljatreening

Treener: Kadri Kriisa
Trimmi keha ja vaim

Seljatreening

Treeningu eesmärgiks on tugevdada lülisammast toetavaid lihaseid ning selle abil vähendada seljavalude tekkimist. Tund koosneb erinevatest rahulikus tempos sooritatavatest harjutustest.

Pilatese võimlemine

Treener: Marju Asarov
Trimmi keha ja vaim

Pilatese võimlemine

Funktsionaalne keha ja meele treening, mis põhineb Joseph Pilatese meetodil ja selle kaasaegsel rakendamisel. Selles tunnis ei treenita lihasgruppe eraldi, vaid kõik on seotud ühtseks kogu keha treenivaks tervikuks. Treeningus kasutatavad harjutused parandavad tasakaalu ja painduvust, treenivad lihasvastupidavust ja jõudu. Treening toimub paljajalu või sokkides ja sobib nii meestele kui naistele.

Jooga-Pilates

Treener: Ave Kängsepp
Trimmi keha ja vaim

Jooga-Pilates

Jooga-pilates on tund, kus põimuvad Pilatese põhiidee - tugilihaste jõud ja jooga paindlikkus. Tunnis kasutatakse staatilisi ja dünaamilisi jõuharjutusi vaheldumisi tasakaalu- ning lõdvestusharjutustega. Eesmärk on tugevdada süvalihaseid ja parandada painduvust. Tund toimub paljajalu või sokkides.

BodyArt

Treener: Marit Rauk
Trimmi keha ja vaim

BodyArt

BodyArt harjutused ühendavad jõu, painduvuse ja tasakaalu. Harjutused mõjuvad hästi ka, koordinatsioonile ning rühile. Unikaalse treeningprogrammiga saad ennetada ning võidelda seljavaludega ning vähendada stressi. Rõhk on regulaarsel treenimisel ja selle tõttu on süteemis 8 nädala jooksul samad harjutused.

Les Mills BodyBalance

Treenerid: Kadri Kriisa, Berit Piir ja Marie Pullerits
Trimmi keha ja vaim

Les Mills BodyBalance

Keha ja meele treening, kus tehakse rahuliku muusika saatel mitmesuguseid liikumisi ja harjutusi, mis põhinevad jooga, tai chi ja pilatese tehnikatel. Muusika ja erinevate harjutuste harmooniline ühendamine parandavad rühti,arendavad painduvust, tugevdavad lihaseid, koordinatsiooni- ja keskendumisvõimet ning tasakaalu. Treeningprogramm uueneb iga kolme kuu järel.

Jooga

Treener: Marie Pullerits
Trimmi keha ja vaim

Jooga

Joogatund põhineb dünaamilisemal vinyasa jooga stiilil, mis keskendub asendite, hingamise ja liikumise ühendamisele. Tund algab soojendusharjutuste ja organismi äratavate päikesetervitustega, millest liigutakse edasi vastupidavust, tasakaalu ja liikuvust arendavate ning venitava iseloomuga asanate harjutamisele. Tund lõppeb lõdvestusega.