Leia endale sobiv rühmatreening

Jooks
Jõud
Venitus

JJV on treening jooksuhuvilistele või ka muul viisil üldfüüsilist treeningut nautivatele inimestele.

Ringtreening
poksisaalis

Intensiivne intervallmeetodil põhinev ringtreening poksisaalis

Ringtreening
jõusaalis

Tund treeneriga jõusaalis

Bodypump

Les Mills BodyPump on jõutreening muusika saatel, kus kasutatakse kangi, lisaraskusi ja step-platvormi.

Käed
Kõht
Tuhar

Kaasahaarav rühmatreening lihasvastupidavuse- ja toonuse arendamiseks ning sobib hästi jõusaali asendustreeninguks

Bodyattack

Les Mills BodyAttack on 55-minutiline kõrge pulsisagedusega vastupidavustreening, mis on inspireeritud erinevatest kergejõustiku harjutustest

NTC Endurance

Keskmisest rohkem jooksu, hüppeharjutusi, mitmesuunalisi liikumisi, reaktsiooniharjutusi ning raskusena pigem oma keharaskus

NTC Strength

Üldkehaline rühma treening, mis on inspireeritud spordist ja tippsportlaste poolt kasutatavatest harjutustest

Bosu ja jõud

Intervalltreening, mis koosneb vaheldumisi BOSU pallil sooritatavatest kombinatsioonidest ja kogu keha hõlmavatest jõuharjutustest

Pilatese võimlemine

Funktsionaalne keha ja meele treening, mis põhineb Joseph Pilatese meetodil ja selle kaasaegsel rakendamisel.

Seljatreening

Rahuliku treeningu eesmärgiks on tugevdada lülisammast toetavaid lihaseid ning selle abil vähendada seljavalude tekkimist

Bootcamp

Ülesehituselt lihtne, kuid intensiivne tund, milles tehakse harjutusi kükkidest kätekõverdusteni.

Jumping

PROFI batuutidel intensiivne ja põnev dünaamiline fitnessitreening, kust saab korraliku power-laksu.

Step

Step aeroobika tund eeldab head koordinatsiooni või tahtmist koordinatsiooni parandada.

Step + core

Treeningtunni liikumine toimub stepipingil ning lisaks tehakse kolm plokki harjutusi korsetilihaste tugevdamiseks

Bodybalance

Keha ja meele treening, kus tehakse rahuliku muusika saatel mitmesuguseid liikumisi ja harjutusi, mis põhinevad jooga, tai chi ja pilatese tehnikatel.

Jooga

Rahulik organismi äratav ja hingamisele keskenduv tund.

Selja liikuvus + venitamine

Väga rahulik tund, kus keskendutakse selja liikuvuse parandamisele ja seeläbi ka lihaspingetest vabanemisele.

Fitpalli treening
BodyArt

BodyArt harjutused ühendavad jõu, painduvuse ja tasakaalu.

NTC Mobility

Mobility tunnis keskendutakse lihastasakaalu ja painduvuse parandamisele. 

NTC Endurance

Treener: Marlene Altmäe
Koordinatsioon & võhm

NTC Endurance

Treeningul kasutatakse keskmisest rohkem jooksu, hüppeharjutusi, mitmesuunalisi liikumisi, reaktsiooniharjutusi ning raskusena pigem oma keharaskust. Igaüks valib oma tempo ning treener pakub välja erinevaid versioone harjutuste sooritamiseks. Kui oled ENDURANCE tunnis esimest korda, ole hea ning anna sellest oma treenerile enne tunni algust teada.

BootCamp

Treener: Maris Tamm
Koordinatsioon & võhm

Les Mills BootCamp

Ülesehituselt lihtne, kuid intensiivne tund, milles tehakse harjutusi kükkidest kätekõverdusteni. Armu ei anta kellelegi ja läbi saavad töötatud kõik lihased.

Ringtreening poksisaalis

Treener: Hannes Tamm
Koordinatsioon & võhm

Ringtreening poksisaalis

Intensiivne intervallmeetodil põhinev ringtreening poksisaalis. Lisaks keharaskusega harjutustele on treeningul kasutusel erinevad treeningvahendid nagu hantlid, hüpitsad, köied, sangpommid jne. Selle 60minutilise treeningu käigus saab mõnusalt koormust kogu keha!

Les Mills BodyAttack

Treener: Maris Tamm
Koordinatsioon & võhm

Les Mills BodyAttack

55-minutiline kõrge pulsisagedusega vastupidavustreening, mis on inspireeritud erinevatest kergejõustiku harjutustest nagu põlvetõste ning mitmed hüpped ja liikumised, et arendada kiirust, jõudu ja vastupidavust. Tunnis näitab treener nii lihtsamaid kui ka raskemaid harjutuste versioone.

Jumping

Treener: Helena Hildunen
Koordinatsioon & võhm

Jumping

Jumping on intensiivne ja põnev dünaamiline fitnessitreening, kust saab korraliku power-laksu.Treeningut viiakse läbi spetsiaalselt välja töötatud PROFI batuutidel. Jumping on kombinatsioon aeglastest ja kiiretest hüpetest, traditsiooniliste aeroobika sammude variatsioonidest, dünaamilisest kiirus-ning jõuspordielementidest. Harjutuste mitmekesisus tagab kogu keha tugevdamise.

Step

Treener: Maris Tamm
Lihtsalt trimmi

Step

Step aeroobika tund eeldab head koordinatsiooni või tahtmist koordinatsiooni parandada. Tund algab soojendusega, millele järgneb intensiiivne kombinatsioonide ühendamisele üles ehitatud aeroobne osa. Õpetamist alustatakse lihtsamast ja minnakse üle keerulisematele sammukombinatsioonidele. Tund lõppeb venitusega.

Step+Core

Treener: Kadri Kriisa
Lihtsalt trimmi

Step+Core

Treeningtunni liikumine toimub stepipingil ning lisaks tehakse kolm plokki harjutusi korsetilihaste tugevdamiseks - sealt ka tunni nimelisa Core. Sammukombinatsioon on lihtne ja tantsuline, tund algab soojendusega ja lõppeb venitustega.

Jooks Jõud Venitus

Treener: Maris Tamm
Jõud ja lihas

Jooks Jõud Venitus

JJV on treening jooksuhuvilistele või ka muul viisil üldfüüsilist treeningut nautivatele inimestele. Eriti heaks treeninguks on see neile, kes soovivad alustada või tegeleda harrastaja tasemel jooksutreeningutega ning soovi korral valmistuda võistlusteks. Treeningrühma eesmärk on jooksuvormi parandamine läbi teadliku treeningu ja teha seda koos toredate treeningkaaslastega.

Käed Kõht Tuhar

Treener: Kadri kriisa
Jõud ja lihas

Käed Kõht Tuhar

Kaasahaarav rühmatreening lihasvastupidavuse- ja toonuse arendamiseks . Sobib hästi jõusaali asendustreeninguks. Seeriatena töötatakse läbi erinevad lihasgrupid ning varieerides raskusi on võimalik nii lihast kasvatada kui ka seda lihtsalt vormis hoida.

NTC Strength

Treener: Marlene Altmäe
Jõud ja lihas

NTC Strength

Nike Training Club on üldkehaline rühmatreening, mis on inspireeritud spordist ja tippsportlaste poolt kasutatavatest harjutustest. Süsteem, mis on välja töötatud Nike parimate treenerite poolt, julgustab teadlikumalt treenima ning väärtustama puhkuse ning lihashoolduse olulisust treeningprotsessis.

Ringtreening jõusaalis

Treener: Margit Laev
Jõud ja lihas

Ringtreening jõusaalis

See on tund treeneriga jõusaalis, mis on sobilik nii algajast tervisespordi harrastajatele kui ka edasijõudnud treenijale. Põhiosa toimub “jaamades” ja sooritades harjutusi nii üla- kui alakehale.

Les Mills BodyPump

Treenerid: Stanislav Žurbenko ja Maris Tamm
Jõud ja lihas

Les Mills BodyPump

Jõutreening muusika saatel, kus kasutatakse kangi, lisaraskusi ja step-platvormi. Treeningus osalejad seisavad silmitsi üha uute väljakutsetega, suurendades ühtlasi oma lihasjõudu. Tunniajase kangitreeningu käigus töötatakse kõigi suurte lihaspartiide arendamise kallal. Ise valite kangi raskuse nii, et stimuleerida keha saavutama üha paremaid tulemusi.

Bosu ja jõud

Treener: Margit Laev
Jõud ja lihas

Bosu ja jõud

Tund on intervalltreeningu põhimõttel üles ehitatud ja koosneb vaheldumisi lihtsatest BOSU pallil sooritatavatest kombinatsioonidest, ja kogu keha hõlmavatest jõuharjutustest.

Selja liikuvus + venitamine

Treener: Margit Laev
Trimmi keha ja vaim

Selja liikuvus + venitamine

Väga rahulik tund, kus keskendume just selja liikuvuse parandamisele ja seeläbi ka lihaspingetest vabanemisele. Tunni teine pool sisaldab kogu keha venitusharjutusi. Oleme sokkides või paljajalu. Tund sobib suurepäraselt ka alustajale ja kõigile, kes soovivad enda keha eest hoolitseda.

Seljatreening

Treener: Kadri Kriisa
Trimmi keha ja vaim

Seljatreening

Treeningu eesmärgiks on tugevdada lülisammast toetavaid lihaseid ning selle abil vähendada seljavalude tekkimist. Tund koosneb erinevatest rahulikus tempos sooritatavatest harjutustest.

Pilatese võimelmine

Treener: Marju Asarov
Trimmi keha ja vaim

Pilatese võimelmine

Funktsionaalne keha ja meele treening, mis põhineb Joseph Pilatese meetodil ja selle kaasaegsel rakendamisel. Selles tunnis ei treenita lihasgruppe eraldi, vaid kõik on seotud ühtseks kogu keha treenivaks tervikuks. Treeningus kasutatavad harjutused parandavad tasakaalu ja painduvust, treenivad lihasvastupidavust ja jõudu. Treening toimub paljajalu või sokkides ja sobib nii meestele kui naistele.

NTC Mobility

Treener: Marlene Altmäe
Trimmi keha ja vaim

NTC Mobility

Mobility tunnis keskendutakse lihastasakaalu ja painduvuse parandamisele. Tegemist on madala intensiivsusega aeroobse treeninguga.

BodyArt

Treener: Marit Rauk
Trimmi keha ja vaim

BodyArt

BodyArt harjutused ühendavad jõu, painduvuse ja tasakaalu. Harjutused mõjuvad hästi ka, koordinatsioonile ning rühile. Unikaalse treeningprogrammiga saad ennetada ning võidelda seljavaludega ning vähendada stressi. Rõhk on regulaarsel treenimisel ja selle tõttu on süteemis 8 nädala jooksul samad harjutused.

Les Mills BodyBalance

Treenerid: Kadri Kriisa, Berit Piir ja Marie Pullerits
Trimmi keha ja vaim

Les Mills BodyBalance

Keha ja meele treening, kus tehakse rahuliku muusika saatel mitmesuguseid liikumisi ja harjutusi, mis põhinevad jooga, tai chi ja pilatese tehnikatel. Muusika ja erinevate harjutuste harmooniline ühendamine parandavad rühti,arendavad painduvust, tugevdavad lihaseid, koordinatsiooni- ja keskendumisvõimet ning tasakaalu. Treeningprogramm uueneb iga kolme kuu järel.

Jooga

Treener: Marie Pullerits
Trimmi keha ja vaim

Jooga

Joogatund põhineb dünaamilisemal vinyasa jooga stiilil, mis keskendub asendite, hingamise ja liikumise ühendamisele. Tund algab soojendusharjutuste ja organismi äratavate päikesetervitustega, millest liigutakse edasi vastupidavust, tasakaalu ja liikuvust arendavate ning venitava iseloomuga asanate harjutamisele. Tund lõppeb lõdvestusega.