Otsime multispordi peatreenerit

Multisport

Otsime multispordi peatreenerit

MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi kuulutab välja konkursi Multispordi peatreeneri leidmiseks

Tööülesanded:

• Arendada multisporti TÜ Akadeemilises Spordiklubis.
  • Kasvatada multispordi populaarsust ja osalemist treeningutel.
  • Koostöö loomine teiste multisporti arendavate klubidega, sh välismaal.
  • Arendada koostööd TÜ Akadeemilise Spordiklubi teiste erialade treeneritega
  • Planeerida ja viia läbi eakohaseid, teaduspõhiseid ja mitmekülgseid treeninguid.
  • Treeninglaagrite planeerimine ja läbiviimine (vähemalt 1x aastas).
  • Hinnata laste arengut ning anda konstruktiivset tagasisidet nii lastele kui lapsevanematele.

Nõuded kandidaadile:

• Kõrgharidus kehakultuuri, sporditeaduste või seotud erialal.
  • Hea suhtlemisoskus ja võime motiveerida ning toetada lapsi nende arenguteel.
  • Laiad teadmised erinevatest spordialadest ja võime treeninguid mitmekülgselt planeerida ja läbi viia.
  • Võime töötada nii meeskonnas kui ka iseseisvalt ja koordineerida treeningrühmasid.
  • Hea organiseerimisvõime ning kohusetundlikkus tööülesannete täitmisel.
  • Varasem kogemus kehalise kasvatuse õpetajana või noortega töötamise kogemus on eeliseks.

Omalt poolt pakume:

• Võimalust töötada professionaalses ja toetavas keskkonnas koos pühendunud sportlaste, treenerite ja teiste kolleegidega.
  • Arenguvõimalusi ja täiendkoolitustel osalemist.
  • Töölepingut täiskohaga või osalise tööajaga – kokkuleppel.

Kandideerimiseks palume hiljemalt 01.07.2024 (k.a.) saata e-posti aadressile rasmus.pind@ut.ee enda CV ja motivatsioonikiri (1 A4).

Lisainfo:
MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi spordijuht