Üliõpilassport

Üliõpilassport

Tartu Ülikooli tudengite sportimisvõimalused

Treeni Tartu Ülikooli spordihoones

Tasuta iganädalased ühistreeningud

Teisipäeviti ja neljapäeviti kell 20:30–22:00 Tartu Ülikooli Spordihoone rohelises pallisaalis (v.a vaheaegadel ning jaanuarikuus)

Trennid on mõeldud kõigile TÜ tudengitele, kes soovivad teha sporti ja veeta aega kaastudengitega! Igal nädalal on trennis erinev spordiala ja oodatud on igal tasemel osalejad. Ühistrenn on hea võimalus end proovile panna uuel spordialal!

Registreerimine: Vali Facebookist meelepärane event ja vajuta “Going”. Siis oled registreeritud! https://www.facebook.com/ulikoolisport/events

Tartu Ülikooli tudengite sõudmistreeningud

Tartu Ülikooli Akadeemiline spordiklubi kutsub kõiki Tartu Ülikooli üliõpilasi
tudengisõudmise treeningutele.

Treeningud Tartu Ülikooli spordihoones:

  • Kolmapäeviti kell 18.00-19.00
  • Reedeti kell 18.00-19.00

Kuutasu 40 eurot.

Treener Priit Purge / 58 36 3080 / priit.purge@ut.ee

Osalemine EASLi tudengispordi üritustel

Igal aastal toimuvad Üliõpilaste Suvemängud, Talimängud ja YliPall, kus võistlevad omavahel Eesti kõrgkoolid. Ylisport üritustel leidub spordi- ja meelelahutusalasid igale maitsele ja osalemiseks ei pea olema sportlane. Need on üritused, kus peaks vähemalt korra elus osalema iga tudeng! 

TÜ Spordiesindus paneb Ylisport üritustele välja esindustiime, koordineerib tudengite majutust, transporti ja Tartu Ülikooli piletite müüki.

Iga kuu toimuvad tudengitele kõrgkoolidevahelised meistrivõistlused. Spordialad on täpsemalt näha allpool kalendris. Võistlema võivad minna igal tasemel sportlased. 

TÜ spordiesindus tegeleb tiimide/osalejate otsimisega tulevatele meistrivõistlustele.