Rühmatreeningud

Madala, keskmise ja kõrge intensiivsusega rühmatreeningud

Kergejõustikuhall

Kergejõustikuhall iseseisvaks treeninguks ning jooksmiseks

Jõu- ja tõstesaal

Jõusaal kolmel korrusel koos suurepärase tõstesaaliga

Personaaltreeningud

Oma ala profid koostavad treeningkava ja annavad toitumisnõu

Harrastusspordialad

Lauatennise, kergejõustiku, sulgpalli ja poksi treeningud nii naistele kui meestele. Lisaks on spordihoones võimalik harrastada jõutõstmist ja alpinismi.

Hinnad

PROOVIPÄÄSE – tasuta ühe korra proovipääse, klient täidab kliendiankeedi. Proovitrenni broneerimine võimalik saates fitness@ut.ee meilile nimi, isikukood, tel nr ja soovitud treening.

Tartu Ülikooli tudengi hind kehtib ISIC üliõpilaspileti (piletil märgitud Tartu Ülikool) ja välisüliõpilasel TÜ ülikoolis õppimist tõendava dokumendi esitamisel. Üliõpilane on isik, kes on immatrikuleeritud ülikooli tasemeõppe õppekavale.

6-aastased ja nooremad lapsed pääsevad kergejõustikuhalli pileti ostnud täiskasvanu järelvalve ja vastutuse all kergejõustikuhalli tasuta.

* Püsikliendi hind kehtib, kui viimasest 365 päevast 270-l on kliendil olnud aktiivne UT Sport + Elustiil või fitnessiklubi või harrastusspordi või jõusaali pääse.

Perioodid

  • Kuupääse kehtib 30 päeva alates ostukuupäevast
  • 3 kuu pääse kehtib alates ostukuupäevast 91 päeva
  • 6 kuu pääse kehtib alates ostukuupäevast 183 päeva
  • 12 kuu pääse kehtib alates ostukuupäevast 365 päeva
  • 10 korra pääse kehtib kasutamiseks 10 korral alates ostukuupäevast 90 päeva jooksul

Treenerid

UT Sport+Elustiil pakett esindab mitmekülgseid sportimisvõimalusi, teadlikku treenimist ja tervislikku elustiili. See annab sulle võimaluse harrastada erinevaid spordialasid, saada kord kuus kokku personaaltreeneriga, kes aitab su arengut jälgida ja annab soovitusi treeningplaani osas. Lisaks saad võimaluse Elustiili äpi abiga jälgida oma toitumist või äpi soovitusi silmas pidades oma senises toitumises parandusi teha. 

UT Sport + Elustiil pakett sisaldab:

Elustiili äpi kasutamiseks palume esmalt äpp alla laadida ja endale sinna kasutaja teha (kasutaja loomine ning äpi kasutamine esimesed 7 päeva on tasuta) ning peale kasutaja loomist anda kõrval oleva vormi täitmisega märku, et olete hakanud Elustiili kasutajateks. Selle informatsiooni alusel saame määrata Teile tasuta kasutusperioodi vastavalt Teie pääsme kestvusajale.

Võta ühendust

Tervisespordi juht

Kadri Kriisa

kadri.kriisa@ut.ee